Close
جستجو
بازگشت به همه مقاله ها

برجسته کردن نتیجه تلاش‌هایتان با عکس‌برداری از فارغ‌التحصیلی مجازی

نقطه عطف تلاش‌هایتان را از طریق عکس‌های خلاقانه‌ای که با WithGalaxy# از فارغ‌التحصیلی با حالت پرتره گلکسی S22 اولترا گرفته‌اید را به یادماندنی کنید. اکنون به لحظه‌ای رسیده‌اید که برای آن تلاش کرده‌اید، برای بالا انداختن کلاه‌ها و مدارک خود آماده باشید. اگرچه امکان دارد فارغ‌التحصیلی که تصور داشتید نباشد، اما لحظه‌ای محسوب می‌شود که شایستگی جشن گرفتن، ثبت کردن و به اشتراک گذاشتن را دارد. برای بیشتر شدن انگیزه شما برای درس خواندن، سامسونگ از Jessica Carrie Lee اینفلوئنسر jessicacarrielee@ که اخیراً هم فارغ‌التحصیل شده است دعوت کرده که به شما نشان دهد چگونه با گلکسی S22 اولترا این کار را کرده است.

طراح پس‌زمینه عکس پرتره خود باشید
آیا قصد دارید عکس‌برداری خود را در خانه انجام دهید؟ درحال‌حاضر انواع ایده‌های پس‌زمینه DIY وجود دارد که امکان این را می‌دهد با استفاده از وسایل روزمره خانه و کمی قدرت تخیل آن‌ها را به مرحله اجرایی برسانید. Jessica Carrie Lee می‌گوید: «من تصمیم داشتم بر لذت فارغ‌التحصیلی تأکید کنم علی‌رغم این‌که در اتاق کوچک خوابگاهم جشن گرفته بودم.» اگر فضای کوچکی برای کار دارید، سعی کنید دکوراسیون منزل خود را دوباره به‌عنوان یک منظره طراحی کنید. «من از پرده‌های اتاق به عنوان یک پس‌زمینه پارچه‌ای استفاده و از نقاشی دیواری اتاقم برای تکمیل پرتره‌هایم بهره بردم.» حتی یک پس‌زمینه جذاب می‌تواند صحنه را برای یک ورود باشکوه به مراسم مجازی فارغ‌التحصیلی شما آماده کند.

نکته: اگر در پس‌زمینه وسایل زیادی وجود دارد، نماد تصویری «Blur» در گوشه پایین سمت راست منظره‌یاب در حالت «پرتره» را انتخاب کنید. برای داشتن یک جلوه بوکه فوق‌العاده، روشنایی استودیو را اضافه کنید و تاری تصویر زمینه را آنی تنظیم کنید. همچنین برای تنظیم تاری می‌توانید روی «تغییر جلوه پس‌زمینه» کلیک کنید، سپس «اعمال» را برای ظاهر شدن آن بزنید. Lee در ادامه توضیح می‌دهد: شما برای فوکوس مجدد بعد از عکس گرفتن می‌توانید بر روی جاهای خاص کلیک کنید که این ویژگی‌ای است که من روی DSLRها به‌دنبال آن می‌گردم. من هرگز دوربین تلفنی را ندیده‌ام که این کار را بعد از عکس‌برداری انجام دهد. «من می‌خواستم با وجود جشن گرفتن در اتاق کوچک خوابگاهم، بر لذت فارغ‌التحصیلی تأکید کنم.» قابلیت Portrait Mode در سطح استودیو حالا با هوش مصنوعی بهینه شده تا نورپردازی ایده‌آلی را در عکس‌هایتان، تشخیص چهره‌ها، زوایا و جهت‌های نوری و نقشه‌برداری عمق میدان به ارمغان آورد.

فارغ‌التحصیلی خود را در فضای باز جشن بگیرید
مراسم فارغ‌التحصیلی مجازی دارید؟ به لطف سرعت فوق سریع 5G در گلکسی تب S8، از هر جا که هستید پخش کنید. اگر تصمیم دارید برای عکس‌برداری خود اقدام کنید، مکانی را در نظر داشته باشید که سال‌های دانشگاه شما را یادآوری می‌کند؛ به احتمال زیاد بهترین سال‌های زندگی شما پس یک فضای خارج از ساختمان مهم انتخاب کنید. فقط اطمینان حاصل کنید که این فضای کاملاً روشن، تمیز و شفاف است. برای Jessica Carrie Lee آن مکان محوطه دانشگاه در مجموعه خوابگاه او و روبروی برجی بود که از آن استفاده نمی‌شد: «در شهرهایی مانند لس‌آنجلس، جلوگیری از ورود ماشین و افراد به عکس‌برداری سخت است، بنابراین عکس‌برداری از یک پشت‌بام یا برج خالی ایده‌آل من است.» برای یک نمای پانوراما بیشتر از آن موقعیت مکانی، لنزهای «عریض» خود را روی گلکسی S22 اولترا نسخه 5G تغییر دهید که برای عکس گرفتن کل صحنه بدون مخدوش کردن کیفیت عکس عالی است.

با وسایل صحنه، هیجان‌زده شوید
می‌خواهید ماهر شوید؟ با ضمیمه کردن وسایل سفارشی صحنه (کاغذ رنگی‌های خانگی با درخشش بی‌نظم یا برگه‌های براق کاغذی) یا بادکنک، برای حفظ روحیه مهمانی حتی بعد از پایان عکس‌برداری، شور و شادی جشن را به عکس‌های خود اضافه کنید. نکته حرفه‌ای Lee: «بادکنک‌ها کوچک می‌شوند و می‌ترکند، مخصوصاً در دمای گرم جاهایی مانند لس‌آنجلس، بنابراین پس از نصب آن‌ها به سرعت عکس بگیرید یا بادکنک‌های بیشتری همراه خود داشته باشید!» همچنین هر بهانه‌ای برای خوردن کیک توجیه خوبی است: «من دوست دارم میان‌وعده مورد علاقه خود را به عنوان یک وسیله ساده صحنه برای عکس‌برداری‌ها بیاورم تا با آن ژست بگیرم و تعامل کنم. برای عکس گرفتن از این فارغ‌التحصیلی، من مجبور شدم با کیک بروم!»

هیجان روز فارغ‌التحصیلی را ثبت کنید
ترفند زنده کردن تصاویر شگفت‌انگیز فارغ‌التحصیلی شما چیست؟ حرکت؛ اعم از جرقه زدن نور یا پرتاب کلاه شما به سمت دوربین، ایجاد حرکت در عکس‌های شما می‌تواند موجب برانگیختن انرژی شود و به دیگران حس کنار شما بودن را بدهد، حتی اگر از نظر جسمی نمی‌توانند در آن‌جا حضور داشته باشند. برای Lee، «بسیار مهم بود که جشن با روبان‌های در حال حرکت، کاغذهای رنگی روان و برش کیک گرفته شود.» توصیه او چیست؟ به یاد داشته باشید که خوش بگذرانید: «بسیاری از عکس‌های موردعلاقه من در نهایت به عکس‌های صمیمانه از خنده‌ها و لحظه‌های واقعی ختم شده‌اند، زیرا طبیعی و نشاط‌آور هستند.» برای پرتره‌های برجسته، رنگ‌های روشن‌تری بپوشید که با کلاه تیره و روپوش شما تضاد داشته باشد.

هم‌اتاقی دانشگاه یا یکی از اعضای خانواده را همراه کنید
برای ثبت این لحظه مهم، چه کسی بهتر از افرادی که می‌خواهید این اتفاق هیجان‌انگیز را با آن‌ها به اشتراک بگذارید؟ برای این‌که عکس شما همان‌طور که می‌خواهید به نظر برسد، عکس را با تنظیمات دوربین مورد نظر خود تنظیم کنید تا تمام کاری که باید انجام دهید کلیک و عکس‌برداری باشد. Lee می‌گوید: «من با کمک دوست پسرم Skyler ترکیبی از عکس‌های سلفی، زمان‌دار و پرتره را گرفتم تا این رویداد را از هر زاویه‌ای ثبت کنم.» وقتی عکس‌برداری تک‌نفره شما تمام شد، گوشی خود را روی سه‌پایه تنظیم کنید و از آن‌ها دعوت کنید برای عکس گروهی به شما ملحق شوند. با قابلیت «تک‌برداشت» عکس‌های مختلفی را از چند ثانیه فیلم بگیرید برای عکس‌های اکشن که نباید از دست داد عالی است. برای همه فعالیت‌ها یا مراسم رسمی مهم با ویژگی‌های درجه یک دوربین گلکسی S22 اولترا، روز بزرگ خود را خاطره‌انگیز کنید.

نظرات
نظر بنویسید بستن فرم نظر دهی