Close
جستجو
بازگشت به همه مقاله ها

شکستن مرزها با فناوری قلم نوری؛ S Pen به سنت دیرینه‌‌ی نوآوری ادامه می‌دهد

از زمان عرضه‌ی اولین گوشی موبایل، فناوری راه زیادی را طی کرده است. برای پاسخ‌گویی به نیازهای متغیر ما، دستگاه‌ها فراتر از عملکردهای سنتی خود توسعه یافته‌اند. گوشی‌ها دیگر فقط برای برقراری تماس نیستند و درحال‌حاضر قلم‌ها نیز بیش از یک قلم دیجیتال هستند.

بازنویسی آینده با قلم S Pen سامسونگ
تولد نمایشگرهای لمسی قرار بود قلم نوری را منسوخ کند. درضمن، چرا باید از یک ابزار اضافی برای انجام کارهای لمسی استفاده کرد؟ اما به‌زودی، S Pen این منطق را کنار می‌زند. در طول سال‌ها، ما شاهد این بوده‌ایم که S Pen از یک قلم معمولی فراتر رفته است. همراه با گلکسی Z Fold3 5G، این قلم با قابلیت‌هایی تکامل‌ پیدا کرده است که بهره‌وری را افزایش می‌دهد و جایگزین تجربیات واقعی مانند یادداشت‌برداری درحال حرکت می‌شود. جدیدترین مدل این قلم با درنظر گرفتن گلکسی Z Fold3 5G جدید طراحی شده که S Pen Fold Edition و S Pen Pro را اولین قلم‌های تاشو سازگار با گوشی موبایل در دنیا می‌کند.

غول فناوری با خلاقیت اثر خود را گذاشت
همان‌طور که بیان خلاق تکامل‌ یافته، نحوه برقراری ارتباط ما هم تغییر کرده است. قلم نوری S Pen نیز با همین سرعت پیش رفته که مجهز به انواع مختلفی از قلم‌های طراحی، درجات مختلف فشار و حساسیت به شیب است، شما می‌توانید آزادانه احساسات خود را مستقیماً روی صفحه پیاده کنید. با قلم نوری S Pen پیام متنی می‌تواند بیشتر از یک متن باشد و به‌لطف قابلیت افزودن تصاویر و GIFها به پیام زنده تبدیل شود. خلاقیت لمس ظریف S Pen قابلیت ویرایش دقیق ویدیوها را فراهم می‌کند که زمانی تنها با نوک انگشتان دست‌یافتنی بود.

با S Pen فضای بیشتر برای بهره‌وری داشته باشید
S Pen در ارتقای بیان خلاقانه به قله‌های جدید متوقف نشده و با ارائه قابلیت‌های جدید در هر مدل، بهره‌وری را متحول کرده است. آغاز این راه با معرفی S Pen اصلی بوده که اولین مورد از میان‌برهای صرفه‌جویی در زمان ارزشمند ما محسوب می‌شود. با یک ضربه دوتایی ساده اپلیکیشن Samsung Notes باز می‌شود.

درحال‌حاضر نسخه‌ی ارتقایافته Bluetooth Low Energy-enabled version از S Pen آزادی و انعطاف‌پذیری بی‌نظیری ارائه می‌دهد که کاربران را قادر می‌سازد تا فقط با قلم خود به طیفی از حرکات فرمان دهند.

شکستن و تعریف جدیدی از مرزها با قلم S Pen
با الهام از بلندپروازی برای نوآوری در آینده، S Pen پیشرفت‌های زیادی در 10 سال گذشته داشته و این قلم را از سطح لوازم جانبی، به یک ضرورت ارتقا داده است. جدیدترین نسخه‌ی قلم اس-پن ویژگی‌های جدید ارائه داده و حتی تجربیات بیشتری را به کاربران معرفی می‌کند. با گذشت زمان، جوهر S Pen برای دقت بیشتر افزایش یافته که برای خلق آثار هنری خیره‌کننده مناسب است. می‌توانید با یادداشت‌برداری هنگام تماس تصویری، بهره‌وری S Pen Fold Edition را با گلکسی Z Fold3 به‌سطح بالاتری ارتقا دهید و راه جدیدی برای چندوظیفگی داشته باشید.

نوآوری در دست شما با قلم S Pen
قرن 21 با تغییر و انعطاف‌پذیری تعریف شده است؛ بنابراین نیاز داریم گجت‌هایی که استفاده می‌کنیم انعطاف‌پذیر باشند، همان‌طور که خودمان نیز هستیم. از حضور خلاقانه خود گرفته تا افزایش بهره‌وری، قلم S Pen فراتر از طبقه خود تکامل یافته است تا اهداف بی‌شماری ارائه دهد. درحالی‌که فصل بعدی هنوز درحال نگارش است، تعهد به نوآوری مداوم تنها می‌تواند به معنای چیزهای امیدبخش برای آینده باشد. زمان درحال گذر است و درحال ورود به آینده هستیم؛ بیایید سهمی در آینده داشته باشیم.

نظرات
نظر بنویسید بستن فرم نظر دهی