Close
جستجو
بازگشت به همه موارد اخبار

فروش چشمگیر جدیدترین ماشین لباس‌شویی سامسونگ به‌لطف هوش مصنوعی

1403/01/18

ماشین لباس‌شویی جدید سامسونگ به‌لطف هوش مصنوعی فروش چشمگیری را تجربه کرد

هوش مصنوعی یکی از مهم‌ترین و پرکاربردترین فناوری‌های روز دنیا به‌شمار می‌رود که در بسیاری از صنایع و حوزه‌ها کاربرد دارد. یکی از این حوزه‌ها، خانه‌‌ی هوشمند است؛ با استفاده از هوش مصنوعی، می‌توان بهبودی قابل توجهی در کیفیت زندگی مردم ایجاد کرد. یکی از محصولات هوشمند سامسونگ، ماشین‌ لباسشویی است که با استفاده از هوش مصنوعی می‌تواند بهترین تنظیمات شست‌وشو و خشک‌کن را برای هر نوع لباس انتخاب کند.

براساس گزارش سم‌موبایل، سامسونگ در فوریه‌ی 2024 (بهمن و اسفند 1402) محصول جدیدی به نام Bespoke AI Combo را روانه‌ی بازار کرد که یک ماشین لباس‌شویی و خشک‌کن همه‌کاره است. این محصول در سه روز اول عرضه‌ در کره‌ی جنوبی به فروش 1.000 واحدی رسید و تاکنون بیش از 3.000 دستگاه از آن به‌فروش رسیده است. سامسونگ ماشین لباس‌شویی Bespoke AI Combo را به یک تراشه‌ با عملکرد قابل توجه مجهز کرده است که سیستم‌عامل Tizen مبتنی‌بر هوش مصنوعی را اجرا می‌کند. کاربران می‌توانند با استفاده از صفحه‌نمایش لمسی 7 اینچی، شرایط مختلف شست‌وشو و خشک‌کن را کنترل کنند. ماشین لباس‌شویی مورد بحث همچنین قابلیت اتصال به اینترنت را دارد و می‌تواند از طریق اپلیکیشن SmartThings در گوشی هوشمند کنترل شود. کاربر می‌تواند از راه دور وضعیت ماشین لباس‌شویی را بررسی کند یا از طریق اعلان‌ها از پایان شست‌وشو و خشک‌کن مطلع شود.

طبق ادعای تحلیلگران، یکی از اصلی‌ترین دلایل فروش قابل توجه Bespoke AI Combo بهره‌مندی این دستگاه از هوش مصنوعی است و حالا پیش‌بینی می‌شود که سامسونگ به‌لطف این فناوری بتواند تعداد بیشتری از لوازم خانگی خود را بفروشد. سامسونگ با استفاده از هوش مصنوعی، ماشین‌های لباس‌شویی خود را به دستگاه‌های هوشمند و متصل به اینترنت تبدیل کرده است که نه تنها کار شست‌وشو و خشک‌کن را آسان‌تر و بهتر می‌کنند، بلکه با سایر دستگاه‌های هوشمند خانه همکاری می‌کنند.

نظرات
نظر بنویسید بستن فرم نظر دهی