Close
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
جستجو

مانیتور سامسونگ

مانیتور سامسونگ

سامسونگ جزو پیشگامان صنعت تولید صفحات نمایش است و در زمینه تولید مانیتور نیز فعالیت های زیادی داشته است. مانیتور های سامسونگ ویژگی های برتری نسبت به رقبای خود دارند و همچنین با کیفیت تولید بالایی ساخته شده است.

سامسونگ در طی این سالها از مانیتور های لمسی ،سه بعدی (برای نمایش بازی، ویدئوهای سه بعدی) خمیده و مانیتور هایی با توانایی شارژ بی سیم گوشی هوشمند... پرده برداری کرد. این کمپانی کره ای در نمایشگاه اخیر خود، گیمینگ خمیده را همراه با فناوری کوانتوم دات به نمایش گذاشت. شایان ذکر است پنل های کوانتومی دارای دقت رنگ بسیار بالایی هستند که عاری از ماده سمی کادمیوم بوده و کیفیتی بی نظیر را ارائه می دهند.

کیفیت تصویر بالا، رنگ های درخشان، قابلیت وضوح منحصر به فرد و دیگر عناصر خاص نوآورانه، از ویژگی های بارز مانیتورهای سامسونگ است که تجربه بصری خوبی را برای کاربران به ارمغان می آورد. از دیگر ویژگی های مانیتورهای سامسونگ حالت بازی است که تنها با لمس یک دکمه و فعال کردن حالت بازی تنظیمات مانیتور تغییر کرده و تجربه بازی به حداکثر کیفیت میرسد. سامسونگ تاکنون موفق به فروش بیش از چند میلیون مانیتور در جهان شده است. که بدین ترتیب می توان گفت فروش این محصول در بازار جهانی درصد بالایی را از آن خود کرده است. در پایان سامسونگ را می توان از قدرتمند ترین سازنده های مانیتور و پنل های مانیتور در دنیا دانست که تاکنون توانسته آن را به اثبات برساند.

برای مشاهده کلیه مانیتورهای سامسونگ به همراه قیمت و مشخصات کامل لطفا    اینجا     کلیک نمایید تلفن های 88206530 و 66488069  و خط ویژه : 42709 در خدمت شماست

فروشگاه مرکزی سامسونگ

www.samsungcenter.ir

66488069 - 42709