Close
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
جستجو

لباسشویی سامسونگ

معرفی جدید ترین لباسشویی سامسونگ

لباسشویی k149

دارای در شیشه‌ای بزرگی است که وارد کردن لباس‌ها را آسان و خارج کردن آنها را هم به راحتی امکان‌پذیر می‌کند.

ماشین لباسشویی 10 کیلویی K149 سامسونگ ظاهر بسیار جذابی دارد و با مینیمال کردن المان‌ها، محصول را به سوی یک اثر هنری سوق داده‌است. بدنه دارای انحناهایی است که هر کدام دارای ظرافت و زیبایی می باشند و برای افزایش جلوه‌ی ظاهری طراحی شده‌اند. طراحان سامسونگ، محفظه‌ی ورود لباس را به طور عمدی بالاتر آورده‌اند تا در خالی کردن لباس‌های شسته شده از درون لباسشویی، راحتی بیشتری را تجربه کنید و نیاز نباشد بیش از حد خم شوید. عرض این ماشین لباسشویی سامسونگ، 60 سانتی‌متری است و در محفظه‌ی استاندارد تمام کابینت‌های آشپزخانه جا می‌شود. در آن شیشه‌ای و به رنگ آبی خاص با نام آبی کریستالی می باشد که در انعکاس نور، جلوه‌ی منحصر به فردی پیدا می‌کند و زیبایی وصف‌ناپذیری به محیط آشپزخانه می‌دهد. در شیشه‌ای K149 به شکلی طراحی شده که می‌تواند تا 180 درجه باز شود؛ از این رو  خارج کردن لباس‌های بزرگ از درون لباسشویی به آسانی خواهد بود.

پنل هوشمند تمام لمسی

برای لباسشویی K149 به جای دکمه‌های قدیمی و پیچ چرخشی که در بیشتر ماشین‌های لباسشویی وجود دارند، یک پنل لمسی برای کنترل طراحی شده است. کارهایی که با استفاده از پیچ چرخشی و دکمه‌ها انجام می‌شد، در این پنل لمسی رنگی با لمس انگشتان شما قابل انجام شدن می باشند.                                                                                                                                                              

شست‌وشوی هوشمند

مخزن ماده شوینده و نرم‌کننده

مخزن ماده شوینده و نرم‌کننده‌ در لباسشویی جدید K149 سامسونگ، این امکان را فراهم می کند که با هر بار استفاده نیازی نباشد که مقداری ماده شوینده در لباسشویی بریزید.

سنسورهایی که در این لباسشویی تعبیه شده اند  می‌توانند میزان لباس درون دیگ، میزان آب مورد نیاز برای شست‌وشو ، مقدار ماده‌ی شوینده مورد نیاز برای تمیز شدن آن حجم لباس و در آخر ، میزان گرد و خاک روی لباس‌ها را تشخیص دهند. از دیگر امتیازات لباسشویی K149 ، وجود محفظه‌ی جدا برای ماده‌ی شوینده و نرم‌کننده درون ماشین لباسشویی است.

فناوری حباب‌ساز EcoBubble

فناوری حباب‌ساز در لباسشویی K149 هم مانند دیگر لباسشویی های سامسونگ  وجود دارد. استفاده از فناوری EcoBubble، باعث نفوذ بهتر ماده‌ی شوینده به الیاف لباس می‌شود. کارکرد اصلی این فناوری در این است که می‌تواند ماده‌ی شوینده را به طور بهتری درون آب فعال کند و حتی در دمای پایین آب هم این کار را به راحتی انجام می دهد. با وجود این فناوری، حتی با آب سرد هم می‌توانید لباس‌هایتان را شست‌وشو دهید و از آسیب رساندن به الیاف لباس‌های حساس به آب گرم جلوگیری کنید.

دیگر فناوری‌های موجود در لباسشویی K149

موتور Digital Inverter

موتور طراحی شده در لباسشویی K149 از رده دیجیتال اینورتر (Digital Inverter) است که در آن، جاروبک‌ها حذف شده‌اند و جای خود را به بلبرینگ داده‌اند. در این موتورهای الکتریکی، مقدار استفاده از انرژی الکتریکی به حد بسیار زیادی کاهش پیدا کرده و سر و صدای برآمده از چرخش به کمترین حد رسیده‌است. در این موتورها از آهنربای قوی‌تری نسبت به موتورهای دوکار استفاده شده و به علت حذف زغال دینام، دوام آنها به طور چشمگیری افزایش پیدا کرده‌است. عملکرد این موتورها آنقدر خوب است که سامسونگ، دستگاه‌های شامل این موتورها را برای استفاده‌ی 20 ساله معرفی و موتور اینورتر دیجیتال را 10 سال ضمانت می‌کند.

گنجایش زیاد دیگ

دیگ شست‌وشوی K149 ظرفیت 10 کیلوگرم لباس را دارا می باشد. با این حجم زیاد، می‌توانید تعداد زیادی لباس را یک‌جا بشویید تا دیگر احتیاجی به روشن کردن زیاد ماشین لباسشویی نباشد. ظرفیت زیاد باعث صرفه‌جویی در زمان هم می‌شود و با کاهش تعداد دفعات روشن شدن لباسشویی، هزینه‌ی برق مصرفی کاهش پیدا می‌کند. این خصوصیت برای خانواده‌های پرجمعیت بسیار کارایی دارد.

هیتر سرامیکی – Ceramic Heater

سامسونگ به عنوان جایگزین هیترهای معمولی، هیترهای سرامیکی (Ceramic Heater) را معرفی کرده‌است. عمر هیترهای سرامیکی 3 برابر بیشتر از هیترهای معمولی است و به این دلیل که سریع‌تر گرم می‌شوند، باعث صرفه‌جویی در مصرف انرژی الکتریکی هم خواهند شد.

پاک‌سازی دیگ بدون استفاده از مواد شیمیایی

سامسونگ در لباسشویی از فناوری Eco Drum Clean استفاده کرده‌است. در این فناوری  بدون استفاده از مواد شیمیایی، در جلویی و دیگ ماشین لباسشویی همواره تمیز نگه داشته می شود. در این فناوری آب گرم و سیکل چرخشی آب گرم، همواره بهداشت و تمیزی در شیشه‌ای و دیگ لباسشویی را فراهم می کند . این فناوری مواقعی که در جلویی احتیاج به تمیز شدن دارد، ماشین لباسشویی K149 به طور خودکار آلارم می دهد و شما را با خبر می کند.

کنترل هوشمند

این فناوری Smart Control با نصب اپلیکیشن مخصوص روی موبایل شما فعال می‌‎شود و وضعیت ماشین لباسشویی را در اختیار مصرف‌کننده می گذارد. به طور مثال با شروع آب‌کشی، گوشی شما به صدا در می‌آید و آخرین مرحله‌ی شست‌وشو را نیز به شما اطلاع می‌دهد. به علاوه اگر بخواهید می‌توانید عملکرد لباسشویی را از این طریق متوقف کنید و پس از برطرف شدن مشکل، دوباره شست‌وشو را به راه اندازید . اپلیکیشن این ماشین لباسشویی روی گوشی‌های موبایل اندروید و iOS قابل نصب است و برای استفاده از آن باید از شبکه‌ی بی‌سیم استفاده کرد.

برای مشاهده تمامی لباسشویی های سامسونگ لطفا کلیک فرمایید

فروشگاه مرکزی سامسونگ

www.samsungcenter.ir

66488069-88206529