Close
جستجو

ثبت نام اقساطی

فروش اقساطی محصولات سامسونگ به تمام ایران....

 

 

خرید اقساطی سامسونگ ، 24 ماهه پرداخت کنید!!

چنانچه قصد خرید محصول مورد نظر خود را از فروشگاه مرکزی سامسونگ به صورت اقساط دارید ، لطفاً اطلاعات مربوط به فیلد ها را پر کرده و سپس کد رهگیری خود را که همان کد ملی شماست دریافت نمایید و پس از حداکثر 48 ساعت(دو روز کاری) با مراجعه به سایت و وارد کردن کد رهگیری در صفحه اصلی ( سامانه فروش اقساط محصولات سامسونگ ) نتیجه را ملاحظه فرمائید همچنین پس از پایان ثبت نام یک پیامک و یک ایمیل برای شما ارسال میگردد و مجددا حد اکثر پس از 48 ساعت بمحض تایید نهایی شما توسط مسئولین پیامک و ایمیل دیگری برای شما ارسال خواهد شد  لازم به ذکر است در حال حاضر شما فقط می توانید از فروشگاه مرکزی سامسونگ واقع در تهران میدان ونک- خیابان ونک- پاساژ تک تلفن‌های 86086500-86086400 یا خ جمهوری تقاطع کارگر پ 1205 تلفن 42709-021 به صورت اقساط خرید نمائید. 

* فروش اقساطی به کلیه دارندگان کارتهای آسان خرید انجام می شود*

*فروش اقساطی به کلیه دارندگان کارتهای اسنوا انجام می شود *

*به ازای کارت اسنوا میتوانید سامسونگ و یا هر برند دیگری کالا دریافت کنید*

*دارندگان آسان خرید نیازی به ثبت نام ندارند*

کلیه لوازم خانگی ، صوتی و تصویری شامل خرید اقساطی گوشی سامسونگ، تبلت سامسونگ، تلویزیون سامسونگ، یخچال سامسونگ، لباسشویی سامسونگ، ظرفشویی سامسونگ و غیره...با چک معتبر کارمندی یا غیرکارمندی!!

فقط در صورتی که دسته چک دارید با کلیک بر روی دکمه زیرفرم زیر را پرکنید،اگر با دسته چک شخص دیگری قصد خرید دارید باید اطلاعات ایشان را وارد کنید.

*فروش اقساطی مستمری بگیران تأمین اجتماعی (کسر اقساط بانک رفاه):

مشتریان عزیز به اطلاع می رساند سامسونگ سنتر زین پس به تمامی بازنشستگان تامین اجتماعی که حقوق خود را از بانک رفاه دریافت می نمایند، با اعتبار سنجی بسیار آسان و سریع کالا و خدمات ارائه می دهد. در این طرح تنها با پرداخت یک چهارم مبلغ کل خرید می توانید کالا یا خدمات را تا 24 ماه تقسیط نمایید.

فرایند ثبت نام مستمری بگیران تا دریافت محصول:

برگه ای به عنوان وکالتنامه بانک رفاه توسط شرکت نیک راستین پارسا مهر و امضاء گردیده و در اختیار فروشگاه قرار میگیرد، سپس فروشگاه با پر کردن قسمت اول، برگه را در اختیار شما مشتری گرامی قرار داده و شما باید قسمت دوم برگه را کامل نموده و به یکی از شعب بانک رفاه مراجعه و بانک قسمت دوم را مهر و امضاء نماید و پس از تایید نهایی بانک رفاه مرکزی کد 101 ، شما برگه را به فروشگاه ارسال کرده و کالای خود را دریافت می نمایید.

در این طرح از شما فرم تعهد اقساط گرفته نشده و تنها جهت ضمانت همان 2 برابر اقساط, سفته پرداخت خواهید کرد؛ همچنین شما میتوانید سوالات خود را در قسمت نظرات وارد نموده تا کارشناسان ما بررسی نمایند. 

شرایط اقساط:
پیش پرداخت یک چهارم مبلغ کل ... مابقی تا سقف 24 ماه اقساط !
ضمنا در صورتیکه کالای دیگری غیر از سامسونگ نیاز دارید میتوانید از ما به صورت اقساط خرید نمایید!
به طور مثال : اگر تلویزیون سامسونگ اقساطی از ما میخرید ولی قصد خرید ظرفشویی بوش را دارید ما برای شما تهیه و اقساط میکنیم!!!
تذکر: در نظر داشته باشید یک بار ثبت نام برای خرید چند محصول کافیست و ثبت نام شما صرفا برای اعتبار سنجی و استعلام حساب جاری شماست.پر کردن با دقت و بدون اشتباه فرم بالاخص کد ملی،موبایل و ایمیل به روند سریعتر اعتبارسنجی کمک مینماید.
فقط 3 دقیقه کافیست تا فرم زیر را پر کنید.لطفا از هر شعبه ای که قصد خرید دارید  بر روی دکمه ثبت نام همان فروشگاه کلیک نمایید:

ثبت نام شعبه ونک (موبایل تبلت لپ تاپ)ثبت نام شعبه جمهوری (کلیه محصولات) محاسبه گر اقساط