Close
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
جستجو

تلویزیون سامسونگ

تلویزیون سامسونگ

معرفی جدیدترین تلویزیونهای سامسونگ

                                                                               

QLED

نوآوری جدید در صنعت تلویزیون

سامسونگ سال پیش، علامت تجاری تلویزیون های QLED  را به ثبت رساند و اکنون  از این تلویزیون های جدید که دارای  تکنولوژی QLED می باشند رونمایی کرد، سامسونگ با ارائه  سری جدید تلویزیون های QLED از جمله Q9، Q8، Q7 پیشرفت های خود در مورد به کارگیری تکنولوژی در سرگرمی های خانگی را در نمایشگاه سالانه CES 2017 در شهر لاس وگاس به نمایش گذاشت. تمرکز این تلویزیون ها بر روی محتوایی است که ارائه  می دهند و به واسطه Invisible Connection مشکلات شلوغی کابل ها رفع  شده است و کل  دستگاه ها می توانند با یک کابل نازک به تلویزیون متصل  شوند که باعث می شوند قرار دادن آن بر روی دیوار به آسانی انجام شود. همچنین در QLED-ها دیگر اثری از سیم‌های گوناگون جلوی میز نیست و یک سیم نامرئی جای آن‌ها را پر کرده است. به وسیله  One connect این امکان ایجاد شده که  تمامی دستگاه‌های جانبی را در فاصله‌ای دور نسبت به تلویزیون قرار داد و همه آن‌ها را با یک کابل اپتیکال با ضخامت ۱.۸ میلی‌متر به تلویزیون متصل کرد. با ظرافتی که در طراحی پایه‌های تلویزیون اعمال شده است، هیچ کابلی در اطراف تلویزیون دیده  نمی‌شود.

تلویزیون‌های QLED سامسونگ در دو مدل Q77F صفحه تخت و Q78C با صفحه منحنی ارائه شده‌اند. طراحی این تلویزیون‌ها با تمرکز بر سه فاکتور کیفیت تصویر، هوشمندی بیشتر و سبک طراحی متناسب با زندگی روزمره کاربران انجام شده است.

به علاوه از طراحی ۳۶۰ درجه‌ی تلویزیون‌های جدید سامسونگ خبر داد که در این نوع طراحی کابل‌ها مخفی‌ شده و در طراحی پشت دستگاه همچون جلوی آن نهایت دقت به خرج داده شده است تا تلویزیون از تمام زوایا بی نظیر به نظر برسد.

آنچه بیش از همه تلویزیون‌های QLED را از دیگر تلویزیون‌ها متمایز می‌کند، استفاده از ذرات کوانتوم‌دات برای تولید رنگ است. با ضربه  نور به ذرات ریز کوانتوم‌دات‌، این قابلیت  فراهم می‌شود تا QLED-ها بیش از یک میلیارد رنگ خالص و زنده را نمایش دهند. شدت روشنایی این تلویزیون‌ها به ۱۵۰۰ نیت می‌رسد که ۲ برابر بیشتر از نسل پیش تلویزیون‌های سامسونگ است. این تلویزیون‌ها همچنین از فناوری استفاده می کنند که در آن انعکاس نور محیط حذف شده است تا منابع نور محیطی تأثیر بدی در تماشای تصاویر ویدیویی در تلویزیون‌های QLED ایجاد نکنند.

تلویزیون‌های QLEDسامسونگ به‌زودی در ۵ مدل سری Q77 با ابعاد ۵۵، ۶۵ و ۷۵ اینچ (برای مدل‌های Curved تنها در ۵۵ و ۶۵ اینچ)، با ضمانت سام سرویس در اختیار کاربران ایرانی قرار خواهند گرفت.

تمام طراحان داخلی و معماران اعتقاد دارند که تاثیر طراحی و ظاهر تلویزیون بر فضای اطراف خود انکارناپذیر است. تلویزیون QLED سامسونگ دارای یک قاب بسیار نازک و ظریف می باشد و ضخامت بسیار کمی دارد تا در زمان نصب بر روی دیوار، کمتر فاصله را از آن داشته باشد.

نصب این تلویزیون ها نیز بسیار سریع و آسان می باشد و می توانید تلویزیون QLED خود را طی  چند دقیقه نصب کنید، به همین آسانی. می‌توانید آن را طوری تنظیم کنید که بعد از نصب بهترین زاویه را داشته باشید

این سری از تلویزیون های سامسونگ بسیار شیک و خوش ترکیب می باشند. با تلویزیون  QLED دکور خانه خود را نشاط بخشید. این تلویزیون بی اغراق از هر زاویه‌ای زیبا است و کاملاً با فضای داخلی خانه شما جور درمی‌آید.

زاویه تماشای تلویزیون QLED از هر جایی که بنشینید و تلویزیون را تماشا کنید کیفیت تصویری یکدسان و بدون تغییر را مشاهده خواهید نمود. با تلویزیون های QLED سامسونگ هر جایی که شما بنشینید بهترین مکان تماشا است .

تلویزیون‌های QLED سامسونگ که مواد غیر آلی در آنها به کار گرفته شده است، با دوام بالای خود کیفیت تصویر روشن و شفاف را برای سال‌ها تضمین می‌کند

حجم رنگ 100 درصد                           

رنگ‌ها آنقدر واقعی است که می‌توانید تقریباً طعم آنها را بچشید.ریزترین جزئیات رنگی جان می‌گیرند.حجم رنگ 100 درصد را تجربه کنید. QLED با استفاده از کوانتوم دات مدرن، نور را می‌گیرد و آن را رنگی خیره کننده تبدیل می‌کند.

کنتراست چشمگیر، به اختلاف شب و روز

کنتراست تلویزیون QLED


هرکجا که برای تماشا بنشینید ، بهترین محل تماشا است

زاویه تماشای تلویزیون QLED

هر جایی که بنشینید و تلویزیون تماشا کنید کیفیت تصویری یکدست و بدون تغییر را مشاهده خواهید نمود. با تلویزیون های QLED سامسونگ هر جایی که شما بنشینید بهترین محل تماشا است .

تلویزیونی با دوام بسیار زیاد

دوام طولانی

تلویزیون‌های QLED سامسونگ که در آنها از مواد غیر آلی استفاده شده‌ است، با دوام بالای خود کیفیت تصویر روشن و شفاف را برای سال‌ها تضمین می‌کند.

سوختگی پیکسل چیست؟

سوختگی پیکسل نقصی دائمی در قسمت نمایشگر تلویزیون است که ممکن است حاصل اثرات فزاینده نمایش یک تصویر یا صحنه تکراری برای مدتی طولانی، گاهی حتی به کمی یک ساعت، باشد

.

فروشگاه مرکزی سامسونگ

www.samsungcenter.ir

88206529-66952002