فروش اقساطی محصولات سامسونگ به تمام ایران....

خرید اقساطی سامسونگ

 

 

 

28 ماهه پرداخت کنید!!!!!

 

* فروش اقساطی به کلیه دارندگان کارتهای آسان خرید انجام می شود

*فروش اقساطی به کلیه دارندگان کارتهای اسنوا انجام می شود *

*به ازای کارت اسنوا میتوانید سامسونگ و یا هر برند دیگری کالا دریافت کنید*

 

دارندگان آسان خرید نیازی به ثبت نام ندارند

کلیه لوازم خانگی ، صوتی و تصویری شامل خرید اقساطی گوشی سامسونگ،تبلت سامسونگ،تلویزیون سامسونگ،یخچال سامسونگ،لباسشویی سامسونگ،ظرفشویی سامسونگ و غیره...با چک معتبر کارمندی یا غیرکارمندی!!

فقط در صورتی که دسته چک دارید با کلیک بر روی دکمه زیرفرم زیر را پرکنید...اگر با دسته چک شخص دیگری قصد خرید دارید باید اطلاعات ایشان را وارد کنید...

 

چنانچه قصد خرید محصول مورد نظر خود را از فروشگاه مرکزی سامسونگ به صورت اقساط دارید ، لطفاً اطلاعات مربوط به فیلد ها را پر کرده و سپس کد رهگیری خود را که همان کد ملی شماست دریافت نمایید و پس از حداکثر 48 ساعت(دو روز کاری) با مراجعه به سایت و وارد کردن کد رهگیری در صفحه اصلی ( سامانه فروش اقساط محصولات سامسونگ ) نتیجه را ملاحظه فرمائید همچنین پس از پایان ثبت نام یک پیامک و یک ایمیل تایید ثبت نام اولیه از سوی بای چک(سامانه اعتبارسنجی) برای شما ارسال میگردد و مجددا حد اکثر پس از 48 ساعت بمحض تایید نهایی شما توسط مسئولین پیامک و ایمیل دیگری برای شما ارسال خواهد شد .در نظر داشته باشید که هزینه اعتبارسنجی بای چک در صورت صدور تاییدیه چکهای شما 3 درصد فاکتور خریدتان میباشد که فقط در صورت خرید از فروشگاه توسط فروشگاه به صورت جداگانه و برای واریز به حساب بای چک دریافت میگردد. بدیهی است سامسونگ سنتر بدون تاییدیه بای چک قادر به فروش اقساطی به شما نخواهد بود. لازم به ذکر است در حال حاضر شما فقط می توانید از فروشگاه مرکزی سامسونگ واقع در تهران خ ولیعصر بالاتر از ونک برج نگار ط ۵ تلفن 42709 و یا خ جمهوری تقاطع کارگر پ 1205 تلفن 66488069-66952002 به صورت اقساط خرید نمائید.

شرایط اقساط:

پیش پرداخت یک چهارم مبلغ کل ... مابقی تا سقف 28 ماه اقساط !!!

 

ضمنا در صورتیکه کالای دیگری غیر از سامسونگ نیاز دارید میتوانید از ما به صورت اقساط خرید نمایید!

به طور مثال اگر تلویزیون سامسونگ اقساطی از ما میخرید ولی قصد خرید ظرفشویی بوش را دارید ما برای شما تهیه و اقساط میکنیم!!!

تذکر: در نظر داشته باشید یک بار ثبت نام برای خرید چند محصول کافیست و ثبت نام شما صرفا برای اعتبار سنجی و استعلام حساب جاری شماست.پر کردن با دقت و بدون اشتباه فرم بالاخص کد ملی،موبایل و ایمیل به روند سریعتر اعتبارسنجی کمک مینماید

فقط 3 دقیقه کافیست تا فرم زیر را پر کنید.....لطفا از هر شعبه ای که قصد خرید دارید  بر روی دکمه ثبت نام همان فروشگاه کلیک نمایید:

 

ثبت نام شعبه ونک
ثبت نام شعبه جمهوری
ثبت نام شعبه شهریار

ثبت نام شعبه جمهوری

همکاری سامسونگ سنتر و سایت 

 

WWW.TOURAGHSAT.IR

 

 

 

 

 

از این به بعد میتوانید به تمام ایران و اقصی نقاط دنیا قسطی مسافرت کنید!!