فروش اقساطی محصولات سامسونگ به تمام ایران....

 3 دقیقه ای ثبت نام کنید.....

28 ماهه پرداخت کنید!!!!!

 

* فروش اقساطی به کلیه دارندگان کارتهای آسان خرید انجام می شود *

 

کلیه لوازم خانگی ، صوتی و تصویری شامل خرید اقساطی گوشی سامسونگ،تبلت سامسونگ،تلویزیون سامسونگ،یخچال سامسونگ،لباسشویی سامسونگ،ظرفشویی سامسونگ و غیره...با چک معتبر کارمندی یا غیرکارمندی!!

فقط در صورتی که دسته چک دارید فرم زیر را پرکنید...اگر با دسته چک شخص دیگری قصد خرید دارید باید اطلاعات ایشان را وارد کنید...

چنانچه قصد خرید محصول مورد نظر خود را از فروشگاه مرکزی سامسونگ به صورت اقساط دارید ، لطفاً اطلاعات مربوط به فیلد های زیر را پر کرده و بر روی دکمه ادامه کلیک فرمائید. سپس کد رهگیری خود را یادداشت نموده و پس از حداکثر 48 ساعت(دو روز کاری) با مراجعه به سایت و وارد کردن کد رهگیری در صفحه اصلی ( سامانه فروش اقساط محصولات سامسونگ ) نتیجه را ملاحظه فرمائید همچنین پس از پایان ثبت نام یک پیامک تایید ثبت نام اولیه همراه با کد رهگیری برای شما ارسال میگردد و مجددا حد اکثر پس از 48 ساعت بمحض تایید نهایی شما توسط مسئولین فروشگاه پیامک دیگری که حاوی کد رهگیری شما نیز میباشد برای شما ارسال خواهد شد در نظر داشته باشید که چنانچه پیامک های تبلیغاتی گوشی خود را بسته باشید از تایید خود مطلع نخواهید شد و فقط از طریق سایت میتوانید با ورود کد رهگیری جواب را ملاحظه نمایید. لازم به ذکر است در حال حاضر شما فقط می توانید از فروشگاه مرکزی سامسونگ واقع در تهران خ ولیعصر بالاتر از ونک برج نگار ط ۵ تلفن 42709 و یا خ جمهوری تقاطع کارگر پ 1205 به صورت اقساط خرید نمائید. تلفن های 66952002 و 66488069 پاسخگوی سؤالات شماست

شرایط اقساط:

روش پرداخت لوازم خانگی و صوتی تصویری

پیش پرداخت یک چهارم مبلغ کل ... مابقی تا سقف 28 ماه اقساط

 

شرایط فروش اقساط گوشی سامسونگ و تبلت سامسونگ: پرداخت یک چهارم مبلغ کل ...

مابقی تا سقف 15 ماه اقساط

 

ضمنا در صورتیکه کالای دیگری غیر از سامسونگ نیاز دارید میتوانید از ما به صورت اقساط خرید نمایید!

به طور مثال اگر تلویزیون سامسونگ اقساطی از ما میخرید ولی قصد خرید ظرفشویی بوش را دارید ما برای شما تهیه و اقساط میکنیم!!!

تذکر: در نظر داشته باشید یک بار ثبت نام برای خرید چند محصول کافیست و ثبت نام شما صرفا برای اعتبار سنجی و استعلام حساب جاری شماست.

فقط 3 دقیقه کافیست تا فرم زیر را پر کنید.....

 

اطلاعات شخصی شما ( باید اطلاعات صاحب دسته چک پر شود )

اطلاعات شغلی شما ( باید اطلاعات صاحب دسته چک پر شود )

اطلاعات مکانی شما ( باید اطلاعات صاحب دسته چک پر شود )

اطلاعات بانکی شما ( باید اطلاعات صاحب دسته چک پر شود )

خرید از محصولات سامسونگ

خرید سایر محصولات

چنانچه توضیح خاصی در مورد خرید خود دارید در کادر زیر وارد نمایید

کد امنیتی ( لطفا حروف کوچک یا بزرگ انگلیسی را رعایت کنید )