سامسونگ سنتر | طراحی مشابه باتری گوشی گلکسی +S8 و گلکسی Note7

طراحی مشابه باتری گوشی گلکسی +S8 و گلکسی Note7

 

طراحی مشابه باتری گوشی گلکسی +S8 و گلکسی Note7

                                 

پس از وقوع حادثه ای که برای گلکسی نوت 7 شاهد آن بودیم، سامسونگ برای اینکه اطمینان حاصل کند که چیزی شبیه به آن دیگر اتفاق نمی افتد مراحل بسیار زیادی را طی کرد. از این رو شرکت سامسونگ برنامه جامعی را برای تست کردن باتری بنا نهاد تا یقین پیدا کند که گوشی هوشمند جدیدشان به این سرنوشت دچار نخواهد شد. به نظر می رسد این شرکت معتقد است که مسائل مربوط به باتری گلکسی نوت 7 مربوط به کیفیت تولید بوده نه طراحی واقعی آن.

کارشناسان سایت Ifixit با باز کردن گوشی گلکسی +S8 متوجه شدند که ولتاژ باتری آن، ظرفیت و طراحی تالرانس این گوشی تقریبا شبیه به گلکسی نوت 7 می باشد. باتری این گوشی هم توسط همان تولییدکننده ای بوده است، که باتری تعدادی از گوشی های گلکسی نوت 7 را ساخته بود واین موضوع که Samsung SDI باتری پرچمدار جدید سامسونگ را تامین کند اصلا دور از انتظار نیست. این سایت همچنین متوجه شدند که طراحی باتری گلکسی S8 شامل فضاهای خالی، موقعیت قرارگیری و تقویت نصب بسیار شبیه به نوت 7 می باشد . کارشناسان تعمیر همچنین اشاره می کنندکه باتری در جدیدترین گوشی هوشمند سامسونگ به طور کاملا عمیق و محکم قرار گرفته است و جا به جا کردن آن بسیار مشکل است وبه این معنی است که عوض کردن باتری گوشی دشوارتر شده است.

به هر حال با وجود شباهت هایی که در طراحی این دو گوشی وجود دارد نمی توانیم بگوییم که این پرچمدار هم مانند پرچمدار قبلی دچار همان حوادث بشود. میلیون ها نفر از کسانی که گوشی گلکسی S8 را پیش خرید کرده اند به طور کامل با این فرضیات مخالفند.

 

منبع : sammobile

لطفا از مطرح کردن سوال از فروشگاه در قسمت نظرات خودداری فرمایید و فقط نظرات خود را در مورد خبر درج نمایید

نام شما:


نظر شما تذکر: کد HTML نشان داده نمی شود

رتبه: بد            خوب

کد زیر را وارد نمایید