سامسونگ سنتر | مدیرعامل سامسونگ بر ضرورت توجه به کیفیت محصولات تولیدی تاکید کرد

هشدار مدیر عامل سامسونگ به کارمندان در مبارزه با افت کیفیت محصول

 

هشدار مدیر عامل سامسونگ به کارمندان در مبارزه

با افت کیفیت محصول

 

همه شرکت های بزرگ فناوری در دنیا طی بازده زمانی خاصی در رابطه با کیفیت تولید برخی محصولاتشان با بحران هایی مواجه بودند.

اما زمانی که محصولی مانند گلکسی نوت 7 تا ابن حد از شکست را تجربه کند، ذهن کاربران را با سوالات زیادی مواجه می کند. حالا شایعات و حدس و گمان بسیاری از توانایی سامسونگ برای رسیدگی به وضع پیش آمده حکایت دارد چرا که این شرکت قصد دارد تا پس از ماجرای فبلت نگون بخت، با عرضه پرچمداری جدید خود را ثابت کند. 

حالا کون اوه هیون مدیر عامل سامسونگ الکترونیکس طی بیانیه ای در تبریک سال نو به کارمندان تاکید نمود این شرکت تحت هیچ شرایطی نباید در کیفیت تولیدات خود اهمال کنند. وی همچنین خواستار ارتقا فرایندهای تولید و بازرسی ایمنی و کیفی محصولات شد.

بدیهی است این شرکت برای جبران خسارات وارده ناشی از نوت 7 اقدامات احتیاطی بسیاری را به کار می گیرد تا با تلاش بیشتر در جهت بازیابی و حفظ اعتبار برند سامسونگ در جهان به فعالیت خود ادامه دهد.

یکی از دلایلی که سامسونگ قرار است گلکسی اس8 را به جای رونمایی در کنگره جهانی موبایل 2017 در ماه آوریل  پرده برداری کند این است که قصد دارد تا زمان بیشتری را به تولید محصول خود اختصاص دهد و نسبت به کیفیت دستگاه به طور کامل اطمینان حاصل کند تا دیگر شاهد مشکلاتی نباشد که منجر به حذف گلکسی نوت7 شد.

سامسونگ سنتر شما را در جریان آخرین اخبار روز دنیای سامسونگ قرار می دهد....

 

منبع: Sammobile

 

www.samsungcenter.ir
 

لطفا از مطرح کردن سوال از فروشگاه در قسمت نظرات خودداری فرمایید و فقط نظرات خود را در مورد خبر درج نمایید

نام شما:


نظر شما تذکر: کد HTML نشان داده نمی شود

رتبه: بد            خوب

کد زیر را وارد نمایید