آخرین اخبار سامسونگ | SAMSUNG NEWS

 

بعثت پیامبر اسلام و جهانی سازی

 

 

پایه و اساس همه ادیان یکی است، ولی جهانی ساختن و برتری بخشیدن به دین خدا، تنها به دست پیامبر اسلام انجام گرفته است. پیامبر اسلام مبعوث شد تا کار ناتمام پیامبران پیشین را به کمال برساند. نکته مهم این است که ادیان دیگر نمی توانستند مانند اسلام، برنامه های کامل و جاودانی ارائه کنند؛ چون ادیان گذشته برای مخاطب و زمان خاصی فرستاده شده بودند و قابلیت جاودانگی و در نتیجه، جهانی شدن را نداشتند. پس با گذشت زمان دچار تحریف شدند. بنابراین، پیامبر اسلام مبعوث شد تا برنامه کاملی برای انسان به ارمغان آورد.

 

فروشگاه مرکزی سامسونگ

www.samsungcenter.ir

88206529-66952002

 

سامسونگ در بازار فروش تلویزیون های LCD

با رقابت سختی مواجه است

 

سامسونگ الکترونیکس با کنار زدن رقیبانش نقش مهمی  را در بازار فروش تلویزیون های LCD طی سال های اخیر ایفا کرده است. همچنین یکی از عوامل پشت  پرده موفقیت این شرکت را می توان توجه ویژه سامسونگ به کیفیت تلویزیون های تولیدی اش در مقایسه با کمیت آن ها دانست.

این سیاستی است که سامسونگ در بازار تلویزیون های LCD اتخاذ کرده و تاکنون نیز بسیار موفق عمل کرده است. گزارش جدیدی نشان می دهد با وجود اینکه سامسونگ با رقابت سختی از سوی رقبا مواجه است، اما همچنان به عنوان پیشروی در بازار جهانی تلویزیون ها حضور دارد.

آخرین آمار بدست آمده از نمایشگاه WitsView نشان می دهد سامسونگ توانسته درسه ماهه اول سال 2016 حدود 10.5 میلیون واحد تلویزیون را بفروش برساند و از فروش الجی با میزان 7.1 میلیون دستگاه جلوتر زده است.

اما فروش LCD های غول فناوری کره ای با 34 درصد افت فصل به فصل مواجه بوده است. البته سامسونگ تنها شرکتی نیست که با این مشکل مواجه شده است چرا که ال جی و سونی نیز با افت فروش مواجه بودند.

گویا شرکت های تازه وارد چینی مانند هایسنس و تی سی ال با اینکه در فصل گذشته فروش تلویزیون های LED نزدیک به 21 درصد کاهش داشته به ترتیب با رشد فروش 13 و 3 درصدی روبرو بوده اند.

فروش تلویزیون های ال سی دی سامسونگ همچنان در حال رشد است؛ حالا قصد دارد با معرفی 14 سری از مدل Quantum Dot و بهبود کیفیت تصویر در بازار رو به جلو برود. این در حالیست که رقبای آن مانند ال جی مشغول تولید تلویزیون های OLED   هستند که سامسونگ هنوز هم نسبت به موفقیت این محصول در بازار شک دارد.

سامسونگ سنتر شما را در جریان آخرین اخبار روز دنیای سامسونگ قرار می دهد...

منبع : Sammobile

 

 

 

www.samsungcenter.ir
 

سامسونگ در پی ایجاد مشارکت با خودروسازان آلمانی برای بهبود جایگاه خود

در بازار خودروهای هوشمند است

 

گروه سامسونگ ابتدای امسال اعلام نمود در پی کشف راه های جدید به منظور رشد و سوددهی بیشتر است؛ همچنین تایید نمود برای بهره وری بیشتر و رشد کسب و کار خودروها در حال تشکیل تیم جدیدی است.

غول فناوری کره ای چندی پیش یک پیست اختصاصی برای آزمایش خودروهای بدون سرنشینش در کره افتتاح کرده بود؛ همچنین با همکاری شرکت های SEAT و SAP دست به توسعه پروژه های آتی برای ماشین های متصل زد.  حالا خبر رسیده این شرکت بدنبال شکل گیری همکاری خود با خودروسازان آلمانی است تا موقعیت خود را در بازار اتومبیل های هوشمند بهبود بخشد.

در نتیجه این همکاری شرکت مرسدس بنز قرار است تا از هدست Gear VR و دوربین Gear 360 در نمایشگاه اصلی خود بهره ببرد؛ همچنین فضای مجازی برای رانندگی آزمایشی فراهم آورده است در حالیکه پیش از این تایید کرده بود با همکاری سامسونگ مشغول تولید سرگرمی های مختلف است.

شرکت BMW نیز پیشتر در تولید خودروهای برقی i3 با بهره گیری از فناوری باتری SDI سامسونگ اقدام به گسترش همکاری خود با این شرکت نمود.

فناوری SmartThings نیز در داخل خودرو امکان ارتباط سایر دستگاه های هوشمند با یکدیگر را فراهم می کند. 

سامسونگ سنتر شما را در جریان آخرین اخبار روز دنیای سامسونگ قرار می دهد....

 

منبع : Sammobile
 

 

www.samsungcenter.ir
 

سامسونگ فرآیند تولید تراشه های نسل سوم با

لیتوگرافی 14 نانومتری را آغاز نمود

 

سامسونگ پس از انتشار جزییات طرح تولید تراشه های 7 و 10 نانومتری به تازگی اعلام نموده قرار است به زودی فرایند توسعه تراشه های نسل سوم با لیتوگرافی 14 نانومتری را تکمیل نماید و با استفاده از فناوری جدید طیف وسیع مشتریان خود را گسترش دهد.

بخش تولید تراشه های سامسونگ اظهار داشت نسل سوم تراشه های 14 نانومتری تا اواخر امسال به بهره برداری خواهد رسید.

تراشه هایی که با استفاده از این فناوری تولید می شود برق کمتری مصرف خواهد کرد و به نسبت چیپ های نسل اول و دوم فرآیند تولید ارزان تری خواهند داشت.

سامسونگ پیشتر در حال بررسی و آزمایش این روش تولیدی بود و صدها هزار بورد تراشه را عرضه کرده بود. فرآیند LPC سامسونگ با فرآیند تراشه 16 نانومتری TSMC در تامین مشتریان رقابت می کند.

سامسونگ سنتر شما را در جریان آخرین اخبار روز دنیای سامسونگ قرار می دهد...

منبع : Sammobile

 

www.samsungcenter.ir
 

سامسونگ به دنبال راهی برای استفادهVR  در

قصه شب کودکان است

 

سامسونگ مدتیست با تمرکز در زمینه تولید محصولات واقعیت مجازی به ما نشان می دهد می توان از واقعیت مجازی به منظور انجام کارهایی فراتر از بازی و تماشای ویدیو استفاده نمود.

غول فناوری کره ای پیش تر نشان داد هدست VR می تواند ترس افراد از صحبت میان مردم را کاهش دهد. حالا این شرکت امروز نشان داد چگونه والدین می توانند از طریق هدست وی آر صرف نظر از اینکه چندین مایل از کودکانشان دور باشند قصه قبل از خواب شب را تعریف کنند.

در واقع سامسونگ اپلیکیشنی را برای هدست واقعیت مجازی سامسونگ به نام BedTime VR Stories طراحی کرده که والدین می توانند هر شب با برقراری چت ویدیویی با کودکشان در محیط واقعیت مجازی داستان قبل از خواب بخوانند.

بسیاری از تحقیقات نشان می دهد حتی افراد بالغی که قبل از خواب به مدت طولانی به نمایشگر دستگاهشان خیره می شوند بی خواب می شوند، در نتیجه این فناوری باید به گونه ای باشد که بر روی کودکان اثر منفی نگدارد.

تجربه واقعیت مجازی اغلب موجب بروز احساس سرگیجه و سردرد برای کاربرانی می شود که مشکل بینایی دارند، در نتیجه نمی تواند تجربه آرامش بخشی برای کودکان باشد.

سامسونگ سنتر شما را در جریان آخرین اخبار روز دنیای سامسونگ قرار می دهد...

 

منبع : Sammobile

 

www.samsungcenter.ir
 

 

عرض تسلیت

 

 السلام عليک يا امام موسی بن جعفر 

 

هر گه كه نسيم از ره بغداد آيد

ما را ز حديث عشق و خون ياد آيد

اى گل كه به گردن تو غل افكندند

از صبر تو زنجير به فرياد آيد

 

فروشگاه مرکزی سامسونگ

www.samsungcenter.ir

88206529-66952002

اپلیکیشن سامسونگ امکان شنیدن صدای مادر را

برای جنین نارس فراهم می کند

 

صدای مادر نه تنها موجب آرامش جنین های نارس می شود بلکه می تواند به عنوان عنصر کلیدی در توسعه مغز سالم عمل کند. جنینی که دچار اختلال رشد است نمی تواند مدیریت چندانی در این مسئله داشته باشد. حالا سامسونگ ادعا نموده به کمک اسمارت فون می تواند از بروز این اختلال تا حد زیادی جلوگیری کند.

مادر از طریق اپلیکیشن Voice of Life صدا و ضربان قلب خود را در گوشی ضبط می کند و با حذف فرکانس های بالا صوت را چند برابر می کند و از طریق بلندگو برای جنین پخش می نماید.

این اپلیکیشن نه تنها صدای آرامش بخشی را در فضای بخش مراقبت از نوزادان پخش می کند بلکه برای والدینی را که در هفته های اول بعد از تولد امکان دیدن نوزادشان را ندارند بسیار کارآمد است و آن ها را در برقراری ارتباط با کودک خود یاری می رساند.

سامسونگ هنوز جزییات زیادی درباره برنامه Voice of Life ارائه نداده همچنین مشخص نیس کدام یک از این بیمارستان ها از این اپلیکیشن بهره برداری کند

اگر این طرح عملی شود، می توان گفت دیگر برای رسیدگی به نوزادان زودرس به تجهیزات پزشکی پیشرفته نیز نیازی نیست.

سامسونگ سنتر شما را در جریان آخرین اخبار روز دنیای سامسونگ قرار می دهد...

 

منبع : Sammobile

 

 

www.samsungcenter.ir
 

 

 

 

پلت فرم ابری جدید IOT سامسونگ از هم اکنون در دسترس است

 

سامسونگ به تازگی اعلام نموده Samsung Artik Cloud، که یک پلت فرم ابری متن باز برای تبادل اطلاعات است و دستگاه ها و برنامه ها را با هم یکپارچه می سازد قرار است وارد بازار شود. این پلت فرم امکان استفاده آسان از API و ابزارها را ارائه می دهد تا به صورت ایمنی اقدام به جمع آوری و ذخیره سازی داده ها از دستگاه های لینک شده و سرویس های ابری نماید.

شرکت هایی که بتوانند این APIs و ابزارها را در تولید به کار گیرند به سرعت می توانند محصولات مجهز به فناوری اینترنت اشیا را وارد بازار نمایند. پلت فرم ابری جدید با ماژول های یکپارچه Samsung Artik portfolio جفت شده است که توسعه سریع تر سرویس و محصولات IoT جدید را ممکن می سازد.

سرویس ابری Samsung Artik Cloud از هم اکنون با رنج قیمتی مناسب در دسترس است و توسعه دهندگان می توانند به صورت رایگان از طریق artik.cloud از آن بهره مند شوند.

سامسونگ سنتر شما را در جریان آخرین اخبار روز دنیای سامسونگ قرار می دهد...

 

منبع : Sammobile

 

 

www.samsungcenter.ir
 

روز معلم مبارک

 

 روز 12 اردیبهشت در تقویم جمهوری اسلامی ایران، روز معلم نامگذاری شده است.پس از پیروزی انقلاب‌اسلامی و شهادت استاد

مرتضی مطهری درروز 12 اردیبهشت ماه سال 1358 توسط گروه فرقان، این روز به عنوان روز معلم نامگذاری شد. 

 

 

استاد مطهری در روشنگری اقشار باسواد به ویژه قشر فرهنگی جامعه قدم‌های اساسی برداشته بود و آثار عمیق شهید در احیای

فکردینی اصیل و بی پیرایه و منطبق با نیاز روز جامعه در حال گذار ما بسیار مؤثر بوده  است.

 

فروشگاه مرکزی سامسونگ

www.samsungcenter.ir

88206529-66952002

 

 

 روز جهانی کار و کارگر

 

 

نخستین روز ماه مه برابر با 12 اردیبهشت روزجهانی كار و كارگر نام دارد.

در سال 1889 میلادی کنگره بین‌المللی کارگران در پاریس، به پیشنهاد نماینده کارگران

امریکا،روز اول ماه می را به عنوان روز جهانی کارگر برگزیدند و درپی آن در بسیاری از

کشورهای دنیا، کارگران این روز را گرامی می‌دارند.

 پیامبر اکرم(ص) فرمودند: قبل اینکه عرق کارگر خشک شود مزد او را بپردازید

درود بر تمام کارگران زحمت کش ایران زمین

 

فروشگاه مرکزی سامسونگ

www.samsungcenter.ir

88206529-66952002

 

نسل جدید رابط کاربری تایزن ماه سپتامبر وارد بازار می شود

 

سامسونگ در کنفرانس توسعه دهندگان سامسونگ که قرار است به زودی برگزار شود، پرده برداری های زیادی در برنامه مراسم خود دارد. این شرکت به تازگی اظهار داشت به روز رسانی بعدی سیستم عامل تایزن موسوم به Tizen 3.0 ماه سپتامبر عرضه خواهد شد. از آنجاییکه مراسم  IFA 2016 در ماه سپتامبر برگزار خواهد شد، در نتیجه نمی توان انتظار رونمایی این دستگاه را در این مراسم داشت. احتمال می رود این سیستم عامل جدید همراه با ساعت هوشمند Gear S3 پرده برداری شود.

این پلت فرم جدید با نرم افزارهای 64 بیتی سازگاری دارد، ازین رو می تواند با پردازنده های x86 و مبتنی ARM جفت شود. همچنین قابلیت پشتیبانی Vulkan APIs به این سیستم عامل افزوده شده که موجب می شود تایزن، سازگاری گرافیکی بیشتری با اندروید داشته باشد.

همچنین گزارش شده سیستم عامل تایزن قابلیت پشتیبانی از رزولوشن 4K را دارد که برای تلویزیون های هوشمند جدید سامسونگ امتیاز ویژه ای محسوب می شود. ویژگی های دیگر این به روز رسانی پشتیبانی از چندین کاربر به طور همزمان، کنترل صوتی، ویروس داخلی و حفاظت از حریم خصوصی است.

سیستم عامل تایزن عمدتا در تلویزیون ها و گجت های پوشیدنی سامسونگ مورد استفاده قرار می گیرد. تایزن با وجود فروش فوق العاده بالای دستگاه های مجهز به این سیستم عامل در بازار کشورهای بنگلادش و هند هنوز به عنوان دستاوردی برای سامسونگ به شمار نمی رود. نسخه بتا سیستم عامل تایزن 3.0 در ماه جولای عرضه خواهد شد.

سامسونگ سنتر شما را در جریان آخرین اخبار روز دنیای سامسونگ قرار می دهد...

 

منبع : Sammobile

 

 

www.samsungcenter.ir
 

 

روز ملی خليج فارس

 

 

این روز در تاریخ ایران روز مهمی است. شاه عباس صفوی با کمک انگلیسی‌ها در این روز در سال 1621 میلادی توانست هرمز را از چنگ پرتقالی ها درآورد، همیشه به خاطر این اقدامش از او به نیکی یاد می شود.

اما این روز در سال‌های اخیر شرایط دیگری پیدا کرده است. وجه اهمیت تاریخی این روز تحت شعاع تصمیم شورای عالی انقلاب فرهنگی و دولت ایران قرار گرفته... که در نهایت 10اردیبهشت روز ملی خلیج فارس نام گذاری شده است.

 

  فروشگاه مرکزی سامسونگ

www.samsungcenter.ir

66488069-66952002

 

هدست واقعیت مجازی سامسونگ بدون نیاز به پشتیبانی

اسمارت فون در دست تولید است

 

سامسونگ با عرضه Gear VR جایگاه بسیار خوبی را در بازار محصولات واقعیت مجازی کسب کرده است. اما جاه طلبی سامسونگ به اینجا محدود نمی شود. این شرکت اعلام نموده در حال حاضر مشغول طراحی یک هدست مستقل VR است که قابلیت ردیابی موقعیت دارد؛ این فناوری که توسط سرپرست بخش R&D معرفی شد در حال حاضر بر روی هدست های واقعیت مجازی رده بالایی مانند Oculus Rift و HTC Vive اجرا می شود.

در واقع سامسونگ در حال طراحی یک هدست وی آر است که به هیچ یک از اسمارت فون ها نیاز ندارد و به صورت مستقل کار می کند. این هدست یک پکیج کاملی از پردازنده، نمایشگر، حسگر و ردیاب حرکتی خواهد بود. هنوز جزییاتی درباره زمان دقیق عرضه این دستگاه در دست نیست و تنها با اطمینان می توان گفت که وجود این دستگاه حتمی است.

سامسونگ سنتر شما را در جریان آخرین اخبار روز دنیای سامسونگ قرار می دهد...

منبع : Sammobile

 

 


 

www.samsungcenter.ir
 

 

بازی Minecraft برای هدست  Gear VR منتشر شد

 

 

ماه گذشته گزارشی مبنی بر تصمیم شرکت Mojang برای انتشار درگاه Minecraft  برای هدست Gear VR منتشر شد که امروز این رویا به حقیقت پیوست؛ بازی Minecraft برای هدست واقعیت مجازی گیر وی آر عرضه شد و از هم اکنون از طریق فروشگاه Oculus قابل دانلود است. از آنجایی تنها تعداد انگشت شماری از دستگاه های هوشمند از Gear VR پشتیبانی میکنند، ازین رو برای لذت بردن از این بازی باید صاحب یکی از اسمارت فون های Galaxy S7،  Galaxy S7 edge، Galaxy Note 5، Galaxy S6 و  Galaxy S6 edge باشید تا بتوانید از تماشای این بازی 360 درجه بهره مند شوید.

غول فناوری کره ای می گوید آن دسته از کاربرانی که گلکسی اس7و اس6 دارند، از وضوح تصویر بسیار شگفت آوری برخوردار خواهد بود. Mojang به تازگی نسخه ای از Minecraft را به صورت انحصاری برای Gear VR و نسخه ای دیگر را برای هدست Oculus Rift در فروشگاه Oculus منتشر نموده است.

سامسونگ سنتر شما را در جریان آخرین اخبار روز دنیای سامسونگ قرار می دهد...

منبع : Sammobile

 

www.samsungcenter.ir
 

قوانین و ابزارهای تلویزیون های هوشمند جدید برای توسعه دهندگان در SDC 2016

به نمایش گذاشته خواهد شد

 

در کنفرانس توسعه دهندگان سامسونگ 2016، غول فناوری کره ای قرار است تا ابزارها و خط مشی جدید تلویزیون های هوشمند برای توسعه دهندگان را به نمایش در آورد. این دستاوردهای جدید به منظور دسترسی آسان  کاربران به محتوای طراحان توسعه یافته اند.

این شرکت در نظر دارد در طول کنفرانسی که قرار است در مورد تلویزیون های هوشمند 2016 برگزار شود، توسعه دهندگان را با Smart View SDK آشنا سازد. این قابلیت اتصال بی وقفه ای را میان دستگاه های موبایلی و تلویزیون هوشمند ایجاد می کند.

 

این شرکت همچنین فناوری جدید دیگری به نام Samsung Checkout طراحی کرده که امکان دسترسی توسعه دهندگان به پرداخت های امنیتی را فراهم می سازد. در نتیجه تمام طراحان اپلیکیشن ها و توسعه دهندگان قادر خواهند بود سرویس هایی را طراحی کنند که پرداخت های مشتریان را از طریق تلویزیون صورت گیرد. سن کیم، نایب رییس بخش سمعی بصری سامسونگ الکترونیک اظهار داشت: "پیشرفت های جدید نه تنها موجب بهبود تجربه تماشا را برای کاربر خواهد شد، بلکه برای توسعه دهدگان به طور منظم محتوای جدید ایجاد می کند."

سامسونگ سنتر شما را در جریان آخرین اخبار روز دنیای سامسونگ قرار می دهد...

منبع : Sammobile

 

 

 

www.samsungcenter.ir