مرکز جامع اطلاع رسانی و فروش کلیه محصولات سامسونگ,سامسونگ سنتر

افتتاح نمایشگاه موبایل و تبلت سامسونگ

وليعصر- بالاتر از ميدان ونک- برج نگار- طبقه همکف

0

DAYS

0

HOURS

0

MINUTES

0

SECONDS

خرید اینترنتی محصولات سامسونگ

 

مشتری گرامی

 

شما به روشهای زیر میتوانید از این مرکز خرید نمائید:

1- تماس با فروشگاه (تلفنهای 66488069 و 66952002 ) و درخواست کالای مورد نظرتان که در این صورت کالا برای شما فاکتور میشود و پس از ارسال کالا توسط فروشگاه و تحویل به شما در محل تسویه میگردد که البته در مورد مشتریان شهرستان ابتدا وجه فاکتور توسط مشتری به حساب فروشگاه واریز میگردد و سپس کالا برای مشتری و به آدرسی که قبلاً اعلام نموده ارسال میگردد .خرید اینترنتی محصولات سامسونگ

2- خرید از طریق کارتهای عضو شبکه شتاب به این ترتیب که پس از طی مراحل عضویت در وب سایت شما میتوانید کالای مورد نظرتان را انتخاب نموده و پس از گذراندن مراحل خرید ،" خریدتضمین شده از طریق بانک سامان"  را انتخاب نمائید که البته چنانچه کارت شما مربوط به بانک فوق  هم نباشد میتوانید خریدخود را انجام دهید چون همگی جزوشبکه شتاب هستند . در این نوع خرید در مرحله پایانی پیامی از طریق سایت به شما نمایش داده میشود و همچنین sms تایید خرید شما بلافاصله برای شما ارسال میگردد و این پیامها به  این معناست که پول از حساب شما کسر شده و حداکثر پس از 24 ساعت به حساب فروشگاه واریز میگردد که شما میتوانید با فروشگاه تماس گرفته و خرید خود را بر اساس شماره رهگیری اعلام فرمایید هر چند که مسیؤلین مرکز فروش اینترنتی محصولات سامسونگ هر روز سفارشات شما را پیگیری مینمایند. به هر حال از اینکه از ما خرید مینمائید از شما سپاسگزاریم .

 

تلفنهای 66488069 و 66952002 همواره پاسخگوی سوالات شما عزیزان میباشد.

www.samsungcenter.ir

 

قبلی   بعدی

لطفا از مطرح کردن سوال از فروشگاه در قسمت نظرات خودداری فرمایید و فقط نظرات خود را در مورد مقاله درج نمایید

نام شما:


نظر شما تذکر: کد HTML نشان داده نمی شود

رتبه: بد            خوب

کد زیر را وارد نماییدNotice

Samsung display solution's global site is open on Dec.20th

We at Samsung Display Solutions would like to present our newly redesigned website: http://www.samsung.com/global/displaysolutions.
Check here for the most up-to date product information on our advanced display lineup as well as our software solutions.

For further information, please visit the following websites:

Our global sales representatives and product support staff are also available to answer your questions. so please visit our contact info page

Thank you.

Peninsula Hotel

Intermarché grocery store

Samsung Display Solutions at InfoComm 2013

2013 Samsung Video Wall Introduction Video

SSSP: Samsung's All-in-one LFD Solution