تکنولوژی تلویزیون های سامسونگ

 

تلویزیون های صفحه تخت سامسونگ

کدام تلویزیون برای شما مناسب است؟

فن آوری نور زمینه ال ای دی سامسونگ با کیفیت بی مانند تصویر و بدنه بسیار باریک 1.2 اینچی خود 40% کمتر انرژی مصرف می کند. نسبت کنتراست های فوق العاده و قابلیت های پیشرفته ارتباطی و اینترنتی آنها را به بهترین تلویزیون های سامسونگ تبدیل کرده است.

 

 • تلویزیون ال ای دی تلویزیون های ال ای دی سامسونگ با کیفیت بی مانند تصویر و بدنه بسیار باریک 1.2 اینچی خود 40% کمتر انرژی مصرف می کنند*. نسبت کنتراست های فوق العاده و قابلیت های پیشرفته ارتباطی و اینترنتی آنها را به بهترین تلویزیون های سامسونگ تبدیل کرده است .

 

 • تلویزیون ال سی دی تلویزیون های ال سی دی ما با وزن کم، طراحی شیک و بدنه باریک خود تصاویری دقیق با حرکت های روان و برخوردار از فن آوری های پیشرفته سامسونگ به شما عرضه می کنند.

 

 • تلویزیون پلاسما تلویزیون های پلاسمای ما با طراحی باریک و سطح بالای خود تصاویر خارق العاده ای با حرکت های نرم، غنی ترین رنگ های مشکی و روشن ترین رنگ های سفید را می آفرینند.

 

خدمات

32D4430

چگونه می توانیم در خصوص محصول Samsung شما کمک تان کنیم؟

 

منابع یادگیری

 • دنیای شگفتی های 3 بعدی را در منزل تجربه کنید. دنیای شگفتی های 3 بعدی را در منزل تجربه کنید.

  وقتی در سالن سینما نیستید فقط یک راه برای تجربه کردن تصاویر 3 بعدی وجود دارد. و آن تلویزیون 3 بعدی سامسونگ است. برترین تجربه دیداری که داشته اید، برنامه ها و تصاویر از صفحه تخت محدود تلویزیون آزاد می شوند و موجی انفجاری از تصاویر شما را احاطه خواهد کرد. حس آن نفس گیر است و تصاویر فرا واقعی آن در سالن نشیمن خانه شما از تصاویر سینما لذت بخشتر خواهد بود . ابداعات سامسونگ باعث شده تا فیلمهای دلخواه 2 بعدی شما به 3 بعدی تبدیل شوند. چون یک تلویزیون 3 بعدی سامسونگ توجه شما را می طلبد، فارغ از برنامه ای که در حال پخش است.

 • Samsung Apps: برنامه های کاربردی متصل به اینترنت در تلویزیون شما Samsung Apps: برنامه های کاربردی متصل به اینترنت در تلویزیون شما

  اینترنت جذابیت های فراوانی دارد – مانند اینکه لازم نیست برای دسترسی به آن از پای تلویزیون سامسونگ خود بلند شوید. Internet@TV برخی از مفیدترین قسمت های اینترنت را در صفحه تلویزیون شما تحویل می دهد: برنامه های طراحی شده برای تلویزیون را انتخاب کرده و از نمایش زنده ویدیو، بازی های مختلف، تماشای عکس و بسیاری قابلیت های دیگر بهره مند شوید!
  Samsung Apps شامل اینها می باشد:
  ویدیو: BLOCKBUSTER® (فیلمهای جدید)، و Netflix (پخش آنی برنامه های تلویزیونی و فیلم).
  بازی: Monopoly® از EA، بازی های تعاملی و بسیاری بیشتر.
  سبک زندگی: ، Pandora (رادیوی اینترنتی شخصی) و بسیاری دیگر.
  ورزش و اطلاع رسانی: سرخط و مشروح اخبار.

 • تلویزیون ال ای دی زیبای محسورکننده تلویزیون ال ای دی زیبای محسورکننده

  • کیفیت تصویر فوق العاده عالی ال ای دی: ایجاد تصاویری با دامنه رنگ و کنتراست بسیار گسترده که آنها را زنده تر و طبیعی تر می سازد.
  • فن آوری Clear Motion Rate سامسونگ: بازآفرینی سریع ترین تصاویر متحرک با 120 – 240 کادر در ثانیه برای شفافیت بی مانند.
  • بدنه بسیار باریک: با ضخامت اینچی – با احتساب تیونر (بدون دستگاه های گیرنده بیرونی).

 • راهکارهای سرگرمی خانگی راهکارهای سرگرمی خانگی

  سامسونگ مجموعه کاملی از راهکارهای سرگرمی خانگی را ارائه می کند تا لذت تجربه تماشای تلویزیون را به حداکثر ممکن ارتقا دهد. تلویزیون های 3 بعدی، دستگاه های پخش Blu-ray و سینمای خانگی سامسونگ از پیشرفته ترین فن آوری ها بهره می برند؛ ضمناً با Samsung Apps، AllShare و ConnectShare می توانید به تمام رسانه های دلخواه خود متصل شوید.

 • قابلیت های پیشرفته ارتباطی با AllShare قابلیت های پیشرفته ارتباطی با AllShare

  AllShare سامسونگ راهی آسان برای اتصال به دستگاه های دیگر را در اختیار شما قرار می دهد و کمک می کند تا از برنامه ها و فایل های خود در تمام دستگاه های مورد تایید DLNATM سامسونگ استفاده کنید. HD/FHD، نمایش اسلاید عکس، چاپ DLNA، غیره

 • www.samsungcenter.ir

 • فروشگاه مرکزی سامسونگ

 

قبلی   بعدی

لطفا از مطرح کردن سوال از فروشگاه در قسمت نظرات خودداری فرمایید و فقط نظرات خود را در مورد مقاله درج نمایید

نام شما:


نظر شما تذکر: کد HTML نشان داده نمی شود

رتبه: بد            خوب

کد زیر را وارد نمایید