Clear Motion Rate در تلویزیون های سامسونگ

سامسونگ مفتخر است که پیشگام دراستفاده از روش Clear Motion Rate در تلویزیون های خود می باشد و این روش راهی بسیار عالی است برای دریافت تصویری با کیفیت شگفت انگیز...

Clear Motion Rate به طور قابل توجهی جزئیات و وضوح تصویر را بهبود می بخشد،یعنی شما تصویری صاف تر،حرکاتی سیال تر،سرعت پردازشگر تصویر عالی و نور پس زمینه واضح تر را در تلویزیون های سامسونگ تجربه خواهید کرد.

توسط Clear Motion Rate/CMR وضوح حرکات در تصاویری که از تلویزیون خود مشاهده می کنید بسیار قابل توجه تر از دیدن همین تصاویر در تلویزیونی بدون این قابلیت است.این ویژگی،خصوصاً هنگامی که در حال تماشای تصاویری که به سرعت در حال حرکتند و به عبارت دیگر عکس العمل بالاتر و سریعتری در تصاویر وجود دارد،بیشتر به چشم خواهد آمد.

در Clear Motion Rate  فرآیند HypeReal وجود دارد که کمک می کند تا کیفیت مطلوب تری در تصاویر متحرک پخش شده از تلویزیون سامسونگ را تجربه کنید.همچنین شما با سیستم پس زمینه پیشرفته نور،نور پس زمینه صفحه نمایش LED تان به صورت پیشرفته تری کار می کند.ارائه نور پس زمینه واضح و واکنش سریع نسبت به یک تصویر در حال حرکت...

پنل فوق العاده شفاف،به این شکل که با داشتن CMR تلویزیون سامسونگ،کنتراست 20 درصد بالاتر و پردازش سریعتر نسبت به پنل های تلویزیون های دیگر را خواهید دید.

این عوامل،همراه با جزئیاتی شامل پیکسل خوب، کیفیت کلی تولید محصول،حرکت و کیفیت تصویر بالاتر و روشن تر لذت تماشای فیلم ها را برای شما دو چندان خواهد کرد.

1393/03/06

samsung.com/Global

فروشگاه مرکزی سامسونگ

88206530-66491339

www.samsungcenter.ir

قبلی   بعدی

لطفا از مطرح کردن سوال از فروشگاه در قسمت نظرات خودداری فرمایید و فقط نظرات خود را در مورد مقاله درج نمایید

نام شما:


نظر شما تذکر: کد HTML نشان داده نمی شود

رتبه: بد            خوب

کد زیر را وارد نمایید