سامسونگ سنتر | یخچال های سامسونگ،دستگاه بعدی مجهز به بیکسبی

یخچال های سامسونگ،دستگاه بعدی مجهز به بیکسبی

 

 

یخچال های سامسونگ،دستگاه بعدی مجهز به بیکسبی

 

اولین بیکسبی های سامسونگ در گوشی گلکسی S8 طراحی و ساخته شده است. بااین حال، این دستیار دیجیتال تنها برای گوشی های هوشمند طراحی و اختصاص داده نشده است ، بلکه شرکت سامسونگ برنامه ای برای گسترش و توسعه آن ها در دستگاه های مختلف از جمله لوازم خانگی در نظر گرفته است.

این غول فناوری به تازگی اعلام کرده است که می خواهد بیکسبی را در یخچال فریزرهای Family Hub 2.0 نیز تعبیه کند. تمام مدل های جدیدی که فروخته شده اند شامل این دستیار دیجیتال می باشند و همچنین کسانی که این کالا را قبلا خریداری کرده اند می توانند آن را از طریق به روزرسانی دریافت کنند. یخچال فریزرهای Family Hub 2.0 که در ماه مارس ارائه شده اند ، هم اکنون با بهره گیری از قابلیت های بیکسبی می توانند دستوالعمل های پخت و پز، اطلاعات آب و هوا و... را جست و جو و دریافت کنند.

بیکسبی توانایی کنترل و تخمین هوای دورن یخچال و فریزر را دارد، همچنین می تواند دستور پخت غذاهایی که بر اساس عادات و سلیقه می باشد را ارائه دهد. این دستگاه به عنوان یک رابط عمل می کند و می تواند با دیگر لوازم خانگی هوشمند مانند تهویه مطبوع هوا ، جاروبرقی و غیره رابطه تعاملی و کنترلی داشته باشد. در نهایت سامسونگ دستیار دیجیتال خود را در تمام محصولات خود به ارمغان می آورد. یکی از گوشی هایی که در آینده ای نزدیک به این دستیار مجهز می شود گلکسی Note 8 خواهد بود که انتظار می رود در ماه آگوست رونمایی گردد. سامسونگ برنامه های زیادی برای بیکسبی در نظر گرفته است اما متاسفانه با شروع خوبی همراه نبود . این دستیار دیجیتال که با دستیار گوگل و Amazon's Alexa در یک رده رقابت می کردند ، قابلیت کنترل صدا در ایلات متحده را از دست داد. گوشی های گلکسی S8 در کشور کره جنوبی این دستیار را دریافت کرده اند، در حالیکه کاربران در ایلات متحده آن را اواخر بهار دریافت می کنند.

 

منبع : Androidauthority

لطفا از مطرح کردن سوال از فروشگاه در قسمت نظرات خودداری فرمایید و فقط نظرات خود را در مورد خبر درج نمایید

نام شما:


نظر شما تذکر: کد HTML نشان داده نمی شود

رتبه: بد            خوب

کد زیر را وارد نمایید