گوشی سامسونگ

   معرفی جدیدترین و پر فروش ترین گوشی سامسونگ

مانند پرچمداران چند سال اخیر سامسونگ، نوت ۸ به صورت قطعه‌ای زیبا و جذاب از جنس فلز و شیشه‌ی خمیده است. در دید نخست نوت ۸ می‌تواند نظر هر کاربر مشکل‌پسندی را به خود جلب کند؛ اما این موضوع زیاد هم مایه‌ی تعجب نیست، زیرا کره‌ای‌ها در سال‌های گذشته، همواره عملکرد بی‌نقصی در زمینه‌ی طراحی محصولات خود داشته‌اند، شاید این ادعا زیاد هم دور از حقیقت نباشد که بگوییم اکنون ، زیباترین پرچم‌داران گوشی‌های هوشمند به دست سامسونگ تولید می‌شوند.

Galaxy Note8

 

تصاویر را بزرگتر خواهید دید و به گونه‌ای نو ارتباط برقرار خوهید کرد. با Galaxy Note8 در دستانتان، اتفاق‌های بزرگتری در پیش روی شما می باشد.

 

 

طراحی

صفحه نمایش بدون مرز که بزرگتر از زندگی می‌نماید

 

صفحه نمایش بزرگتر به معنی فضایی بیشتر برای انجام کارهایی شگرف. با صفحه 6.3 اینچی Galaxy Note8 کارهای بزرگ می توانید انجام دهید. این بزرگترین صفحه نمایشی است که تا به حال روی دستگاه‌های Note استفاده شده و با این حال کماکان براحتی در دست می‌نشیند.

* صفحه نمایش بدون مرز : صفحه نمایش بدون لبه، که لبه تا لبه روبروی گوشی را گرفته است.

* با دز نظر گرفتن قطر، اندازه صفحه "6.3 در یک مستطیل کامل و "6.2 با احتساب گوشه‌های خمیده است.

 

 

S Pen

S Pen. روشی‌ نو برای ایجاد ارتباط.

با استفاده از S Pen نظرات خود را به طوری متفاوت و تاثیرگذار بیان کنید. ایموجی‌های خودتان را که نمایشگر احساس شماست بکشید یا روی یک عکس با دست‌خط خودتان پیامی بنویسید به عنوان یک یادداشت دستنویس ارسال کنید. با S Pen کارهای مهم را میتوانید انجام دهید.

 

دوربین

عکسها، شفاف و ثابت حتی در نور کم

به عکس‌های واضح دست یابید، حتی زمانیکه محیط تاریک است و ثابت نگه داشتن گوشی دشوار. دوربین دوگانه Galaxy Note8 شامل یک دوربین زاویه عریض است که توانایی های فوق‌العاده‌ای را در محیط‌های کم‌نور داراست؛ قابلیت‌هایی که از تلفن‌های Galaxy انتظارش را دارید. این دوربین دوگانه از توانایی بزرگ‌نمایی اپتیکال دوبرابری پشتیبانی می‌کند تا عکس‌ها یا ویدئوهای شفافی را حتی از فاصله دور حاصل کنید. همچنین ، هر دو دوربین قابلیت لرزش‌گیر اپتیکال دارند که باعث می‌شود حتی در حالت بزرگ‌نمایی هم عکس‌های ثابتی بگیرید.

 

 

 

عملکرد

کارهای بیشتری توسط گوشی هوشمند با توانایی عملکرد بالا انجام دهید

 

اگر درحال دانلود بازی یا انجام چند کار متفاوت با هم هستید، Galaxy Note8 به علت استفاده از پردازشگر قدرتمند موبایل 10nm با عملکرد بالا و 6GB RAM باعث میشود که همه کارها به آسانی هرچه تمام به سرعت و بدون دردسر انجام شوند. همچنین ، با شارژ بی‌سیم براحتی می توانید گوشی خود را شارژ کنید.


 

Phone+‎

با +Phone به دنیایی بزرگتر متصل شوید

با اتصال به این گروه دستگاه‌ها و واسط‌ها، Galaxy Note8 تبدیل به دروازه ورود شما به دنیایی نو است. دنیایی که مرزها درآن از بین رفته و موانع برداشته شده تا بیشتر ببینید، بیشتر با دیگران به اشتراک بگذارید و خیلی کارهای دیگر انجام دهید - بدون سختی.

* Gear VR با کنترل, Dex Station و Gear 360 به طور جداگانه فروخته میشوند. برخی ویژگیهای Bixby ممکن است در بعضی کشورها، مناطق یا زبانها موجود نباشند.

 

 

Smart Switch (اسمارت سوییچ)

تغییر به گوشی هوشمندی که برای شما طراحی شده است. کاملا هوشمندانه.

انجام این تغییر قدم بسیار بزرگی می باشد، اما لزوما کار پر دردسری نیست. اسمارت سوییچ انتقال اطلاعات مهم از گوشی قدیمی شما به Galaxy Note8 را مانند چشم بهم زدن راحت می‌کند. با شماره‌های تماس، تنظیمات، پیام‌ها و عکسهای‌تان در جایی که به آنها احتیاج دارید، می‌توانید کارهای ناتمام‌تان را تمام کنید.

* خدمات ارائه شده امکان دارد براساس دستگاه متفاوت باشد. رابط USB در جعبه وجود دارد.

 

 

لوازم جانبی

لوازم جانبی برای افرادی که Galaxy Note8 را انتخاب می‌کنند

از بین محصولاتی که با دقت تمام برای بهبود نحوه استفاده شما از Galaxy Note8 تان طراحی شده اند، انتخاب کنید.

* لوازم جانبی به طور جداگانه فروخته می‌شوند.

 

 

 

 برای مشاهده سایر گوشی های سامسونگ لطفا کلیک کنید

 

فروشگاه مرکزی سامسونگ

www.samsungcenter.ir

66488069-66952002