سامسونگ سنتر | دوربین لنز دوگانه و زوم اپتیکال 3X از ویژگی های گلکسی نوت 8

دوربین لنز دوگانه و زوم اپتیکال 3X از ویژگی های گلکسی نوت 8

 

 

دوربین با لنز دوگانه و زوم اپتیکال 3X از ویژگی های گوشی گلکسی نوت 8 سامسونگ

 

طبق آخرین اطلاعات از کره جنوبی این ادعا وجود دارد که گوشی گلکسی نوت 8 سامسونگ احتمالا دارای دو دوربین پشت می باشد. یکی 12 مگاپیکسلی با لنز زاویه باز و دیگری 13 مگاپیکسل با لنز telephoto (تله فوتو یک لنز با فاصله کانونی بلندتری از استاندارد می باشد) می باشد. با اینکه گوشی سامسونگ گلکسی S8 و گلکسی S8 پلاس به تازگی و حدود یک ماه است که رونمایی گردیده اما باز هم هیجانات فوق العاده ای برای گوشی گلکسی نوت 8 بین مردم موج می زند. سال گذشته گوشی گلکسی نوت 7 همانطور که سامسونگ پیش بینی کرده بود با طراحی منحصر به فرد و عنبیه اسکنر، مردم را بسیار تحت تاثیر قرار داد اما با پایان تاسف برانگیزی روبه رو شد. باید بگوییم که حال طرفداران آن گوشی تمام امید خود را به فبلت های امسال بسته اند.

قبلا هم شاهد تصاویری از نمونه اولیه گوشی های گلکسی S8 با تنظیمات لنز دوگانه در پشت آن بودیم. طبق آخرین گزارشات غول الکترونیکی کره جنوبی در نظر داشت دوربین های دوگانه را برای گلکسی S8 طراحی کند اما در نهایت به خاطر مسائل مالی از این کار صرف نظر کرد.با این حال همین گزارش ادعا می کند که این موضوع در مورد گلکسی Note 8  که در پاییز رونمایی می گردد بسیار متفاوت است. باتوجه به اخبار منتشر شده در روزنامه Korea Herald ، فبلت های آینده دو دوربین عقب خواهد داشت ، یک دوربین 12 مگاپیکسلی با لنز زاویه باز و یک دوربین 13 مگاپیکسلی با لنز تله فوتو. بنا به اطلاعات دریافتی در واقع زوم اپتیکال 3X که شبیه زوم Zenfone می باشد ارائه خواهد شد. تنظیمات این گوشی با الگویی که این شرکت در اوایل سال ارائه داده بود کاملا منطبق است. این تنظیمات تکنولوژی به کار گرفته شده در این گوشی را تشریح می کند که چگونه ترکیب این دو لنز برای گرفتن تصاویر متحرک تاثیرگذار و فوق العاده است.

سامسونگ اولین شرکتی بود که ویژگی دوربین با دولنز را در سال 2007 استفاده کرد با این حال HTC نیز اولین شرکتی بود که دوربین های با دو لنز را برای ثبت تصاویر 3D نامناسب دانست. در کل با وجود شرکت هایی مانند LG , APPLE و Huawei که فناوری لنز دوگانه را در گوشی های خود تعبیه کرده اند سامسونگ نیز ناچار به انجام این کار می باشد.هرچند باید تا اواخر سال صبر کنیم تا از این گوشی به طور رسمی رونمایی گردد. بازهم اطلاعات بیشتری در ماه های آینده درز خواهد کرد که در اختیارتان قرار خواهیم داد.

 

منبع : Androidauthority

لطفا از مطرح کردن سوال از فروشگاه در قسمت نظرات خودداری فرمایید و فقط نظرات خود را در مورد خبر درج نمایید

نام شما:


نظر شما تذکر: کد HTML نشان داده نمی شود

رتبه: بد            خوب

کد زیر را وارد نمایید