کولر گازی سامسونگ Wind-Free AR19NSP

آیا میدانید سامسونگ سنتر بودجه خرید اقساطی کلیه مایحتاج شما را تامین مینماید! همین امروز کالاهای مورد نیاز خود را به ما اعلام کنید...تلفن 42709
AR19NSP سرد و گرم
کولر گازی سامسونگ Wind-Free AR19NSP
NewSamsung
نام تجاری در ایران AR19NSP

خرید از : backتلفن شعبه ونک42709 -
خرید از : backشعبه جمهوری66488069 - 66952002
امکان خرید اقساط : accepted

تاریخ آخرین بروزرسانی یکشنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۸

* خرید برای تهران یا شهرستان:


   - یا -   
برند
سامسونگ
نام تجاری محصول
AR19NSP
ظرفیت سرمایش
18000 BTU ظرفیت
ظرفیت گرمایش
18000 BTU ظرفیت
مصرف برق هنگام سرمایش
1450 وات
مصرف برق هنگام گرمایش
1700 وات
مصرف آمپر هنگام سرمایش
6.6 آمپر
مصرف آمپر هنگام گرمایش
7.6 آمپر
نمایشگر درجه روی پنل
accepted
عرض پنل
828 میلیمتر
ارتفاع پنل
267 میلیمتر
طول پنل
265 میلیمتر
عرض کمپرسور
720 میلیمتر
ارتفاع کمپرسور
548 میلیمتر
طول کمپرسور
265 میلیمتر
وزن پنل
9.5 کیلوگرم
وزن کمپرسور:
28.4 کیلوگرم
طول لوله مسی حداکثر تا
15 متر
مصرف انرژی
A رتبه
نوع کمپرسور
8 قطبی (S Inverter)
هزینه نصب
طبق تعرفه سام سرویس

تاریخ آخرین بروزرسانی یکشنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۸

 
 

جدیدترین نسل کولرگازی‌های سامسونگ به نام Wind Free، تکنولوژی تازه‌ای را برای تهویه‌ی ایدئال فضا فراهم کرده اند. کولرهای Wind Free یعنی بدون باد، توانایی خنک‌سازی محیط را بدون پرتاب باد خنک دارند. در واقع این کولرها دارای عملکرد دو مرحله‌ای می باشند. در بخش اول، دستگاه وارد حالت Fast Cooling یا خنک‌سازی سریع می‌شود و با پرتاب باد خنک، دمای اتاق را به حد دلخواه می‌رساند. بعد از آن، بدون احتیاج به انجام هر تغییری در تنظیمات، کولر به وضعیت بدون باد وارد می‌شود. در این وضعیت دریچه‌ی اسپلیت بسته می‌شود و خنک‌سازی از راه  سوراخ‌های خیلی ریز و پرشمار آن انجام می‌شود. سیستم بدون باد، دمای اتاق را بدون ایجاد باد سرد و از راه 21000 سوراخ ریز صفحه‌ی خود، در حد بسیار مناسب نگه می دارد . در حقیقت در این حالت جریان هوا کاملا آرام است .

 

 

این شرکت Good Sleep یا خواب خوب را برای استفاده در حالت خواب ارائه داده است. در این وضعیت ، دستگاه حالت کارکرد را مطابق با تغییرات دمایی بدن در زمان خواب تنظیم می‌کند و در این موقعیت با توجه به سیکل خواب انسان، از دماهای گوناگون استفاده می‌کند. در واقعیت این سیستم دارای سه مرحله است که شامل مرحله‌ی فرورفتن به خواب، خواب عمیق و بیدارشدن از خواب می باشد. تنها کافی است بازه‌ی زمانی مورد نظر را به دستگاه اعلام کنید و بعد خوابی آسوده و راحت داشته باشید.

 

 

طراحی بی نظیر کولرهای Wind Free به عملکرد بهتر دستگاه کمک کرده است. با اینکه بیشترکولرهای اسپلیت به طور مستطیلی یا با زاویه‌های خمیده طراحی می‌شوند، این دستگاه ساختاری مثلثی‌شکل دارد. این ساختار باعث شده کولر پرتاب باد بهتری داشته باشد و بتواند سطح بیشتری از فضا را خنک کند. همچنین سامسونگ فن بزرگ‌تری را در مقایسه با  مدل‌های قدیمی‌تر خود به کار برده است. این فن تقریبا 122 درصد بزرگ‌تر از مدل‌های قبلی است و قدرت کارکرد بیشتری را به کولر بخشیده است.

 

 

کولر Wind Free جزو کولرهای اینورتر است. احتمالا باید بدانید که کولرهای مجهز به سیستم اینورتر عملکرد بسیار بهینه‌ای در مقایسه با کمپرسورهای معمولی دارد. با وجود اینورتر احتیاجی به خاموش و روشن‌شدن زیاد دستگاه برای داشتن دمای مناسب نیست و به جای آن دور موتور تغییر می‌کند.  اینورتر باعث‌شده انرژی مصرفی برای روشن‌کردن موتور از بین رفته و مصرف انرژی کولر کم شود.

 
 

اصل کار اینورتر بر اساس نیروی مغناطیسی و دافعه‌ی قطب‌های N و S است. بر عکس اینورترهای معمول اینورتر استفاده شده در کولرهای Wind Free هشت‌قطبی است. وجود قطب‌های بیشتر باعث حرکت روان‌تر موتور می‌شود و اصطکاک قطعات داخلی و صدای تولیدی را به کمترین حد می‌رساند. به ادعای این کمپانی، دستگاه‌های مجهز به اینورتر دیجیتال هشت‌قطبی، مصرف انرژی معادل 32 درصد مدل‌های معمولی دارند. همچنین تکنولوژی هشت‌قطبی می‌تواند تا 43 درصد سریع‌تر نسبت به مدل‌های معمولی هوای اتاق را خنک کند.

 

 

برای داشتن هوایی پاک و سالم، سامسونگ یک فیلتر بسیار عریض در بخش ورودی هوا طراحی کرده است. این فیلتر همه دریچه‌ی کولر را به طور کلی پوشش داده و همه مواد آلرژی‌زا را جذب خود می کند . فیلتر استفاده شده  در این مدل از نوع PM2.5 است و می‌تواند ذرات 2.5میکرونی یا بزرگ‌تر را به خود جذب کند. این شرکت گفته لست که این فیلتر تا 99درصد ذرات ریز موجود در هوا را در مدت 100 دقیقه جذب می‌کند. سیستم Easy Filter وظیفه‌ی حذف مواد حساسیت‌زا و آلاینده را دارد و همچنین، واحد یونیزه‌کننده توانایی خارج کردن باکتری و ویروس‌های محیط را از هوا دارد.

توجه داشته باشید فیلتر کولر همه ی این مواد را جذب کرده و در خود جمع می کند و چندی بعد  تبدیل به دنیای کوچکی از آلودگی‌ها شده و می‌تواند خاصیت خود را از دست بدهد. بنابراین هر چند وقت یک بار به فیلتر سر زده و آن را تمیز کنید. خوشبختانه فیلتر مدل Wind Free قابل جداشدن است و به راحتی می‌توانید آن جدا کرده و بشویید.

 

 
 

جدیدترین نسل کولرهای سامسونگ آسان تر از هر زمان دیگری قابل کنترل هستند. برنامه‌ی Smart Home این شرکت روی تلفن‌های هوشمند قابل نصب است و با استفاده از آن می‌توانید دستگاه هوشمند خود را کنترل کنید. می توانید  از راه اتصال Wi-Fi به کولر وصل شده و دستورات لازم را به آن بدهید. از این راه می‌توانید کارهایی مانند تنظیم دمای کولر، شدت و نوع پرتاب باد را انجام دهید. خوبی دیگری که Smart Home دارد ، این است که می توانید مصرف برق کولر و مصرف انرژی دستگاه را مشاهده نمایید .

اگر مایل هستید در مورد این محصول نظر دهید.

نام شما :

نظر شما :
تذکر: کد HTML نشان داده نمی شود
رتبه: بد            خوب