سامسونگ سنتر | قابلیت Desktop Experience گلکسی اس8 را تبدیل به یک کامپیوتر شخصی می نماید

گلکسی اس8 قابلیت هایی شبیه به یک کامپیوتر شخصی خواهد داشت

گلکسی اس8 قابلیت هایی شبیه به یک کامپیوتر

شخصی خواهد داشت

 

همانطور که پیشتر در خبرها خواندید، سامسونگ به شدت از نفوذ اطلاعات درباره گلکسی اس8 در فضای مجازی جلوگیری می کند. اگر آخرین شایعات منتشر شده درباره گلکسی اس8 حقیقت داشته باشد پرچمدار بعدی سامسونگ به لطف قابلیت Samsung Desktop Experience قابلیت هایی شبیه به پی سی مایکروسافت دارد.

آنطور که به نظر می رسد این قابلیت شبیه بهContinuum  ویندوز است که به کمک آن صاحبان دستگاه هوشمند گلکسی S8  می توانند آن را به یک نمایشگر مانیتور متصل کنند و با نصب کیبورد و موس به اسمارت فون تجربه ای شبیه کاربری ویندوزی را ایجاد کنند.  

این امکان در گلکسی S8 از طریق قابلیت جدیدی به نام «Desktop Experience» بهره می برد که از بسیاری جهات شبیه به  Continuum ارائه شده توسط مایکروسافت است.

از آنجایی که گلکسی اس8 یک پلت فرم کاملا متفاوتی خواهد بود، ممکن است سامسونگ با همکاری توسعه دهندگان اپلیکیشن ها بخصوص طراحان مایکروسافت آفیس بر روی اپلیکیشن های سامسونگ کار کنند تا از  Samsung Desktop Experience نهایت استفاده را ببرند و امکان اجرای برنامه های ویندوز شده را با استفاده از کیبورد، موس و مانیتور را برای کاربران گلکسی اس8 فراهم کنند.

اگر قابلیتDesktop Experience  وارد گلکسی S8 شود، این گوشی قطعا یک دستگاه قدرتمند کارآمد خواهد بود که با اتصال به صفحه نمایش بزرگتر امکان مالتی تسکینگ راحت تر و بهتر را برای کاربر به ارمغان خواهد آورد.

سامسونگ هنوز درباره این گزارش هیچ نظر رسمی را ابراز نکرده، در نتیجه باید تا زمان موعد رونمایی از این دستگاه منتظر باشیم.

سامسونگ سنتر شما را در جریان آخرین اخبار روز دنیای سامسونگ قرار می دهد...

 

منبع: Sammobile
 

 

 


www.samsungcenter.ir

لطفا از مطرح کردن سوال از فروشگاه در قسمت نظرات خودداری فرمایید و فقط نظرات خود را در مورد خبر درج نمایید

نام شما:


نظر شما تذکر: کد HTML نشان داده نمی شود

رتبه: بد            خوب

کد زیر را وارد نمایید