سامسونگ سنتر | عکس های لو رفته از گلکسی J5 (2017)

عکس های لو رفته از گلکسی J5 (2017)

 

 

عکس های لو رفته از گلکسی J5 (2017)

طی چند ماه گذشته گزارشاتی مبتنی بر اینکه قرار است در آینده ای نزدیک از گلکسی J5 2017 توسط این شرکت رونمایی شود فاش شده بود.  سامسونگ هنوز این موضوع را به طور رسمی اعلام نکرده است ، اما با دیده شدن آن در FCC و Wi-Fi Alliance می توان نتیجه گرفت که زمان زیادی تا رونمایی این گوشی نمانده است. هنوز اطلاعات دقیقی از گوشی J5 2017 به بیرون درز نکرده است، تنها بر اساس اعتماد به اطلاعاتی که دو ماه پیش در گواهی Wi-Fi این گوشی ذکر شده بود، این گوشی با شماره مدل SM-J530 و اندروید نسخه 6 مارشمالو رونمایی خواهد گردید.

از طرف دیگر، طبق بنچمارک  گلکسی J5 2017 اندروید نسخه 7.0 نوقا در این گوشی تعبیه شده است. باتوجه به دو عکس لو رفته از Galaxy J5 2016 ، یک برداشت کلی از میان رده بعدی سامسونگ که یک گوشی هوشمند اندوریدی است خواهیم داشت. عکس ها تصویر خیلی واضحی از طراحی این گوشی نشان نمی دهند، البته به نظر نمی رسد سامسونگ هم برای این گوشی میان رده تغییرات خاصی اعمال کرده باشد .

سامسونگ تاکنون زمان دقیق و برنامه ریزی شده ای را برای رونمایی از این گوشی اعلام نکرده است ، و باتوجه با اینکه این روزها تمامی اخبار حول محور Galaxy S8 می چرخد تا نهایتا در 21 آپریل رونمایی گردد ، احتمال می رود که سامسونگ از چند هفته پیش برای ساخت این گوشی رسمی اقدام کرده باشد .

 

                                   

 

منبع: sammobile

لطفا از مطرح کردن سوال از فروشگاه در قسمت نظرات خودداری فرمایید و فقط نظرات خود را در مورد خبر درج نمایید

نام شما:


نظر شما تذکر: کد HTML نشان داده نمی شود

رتبه: بد            خوب

کد زیر را وارد نمایید