سامسونگ سنتر | راه اندازی AL برای تقویت مهارت های مکالمه بیکسبی

راه اندازی AL برای تقویت مهارت های مکالمه بیکسبی

سامسونگ شروع به راه اندازی AL برای تقویت مهارت های مکالمه بیکسبی می کند

 

سامسونگ شرکت کره ای "Fluently" را که در متن های مبتنی بر هوش مکالمه های مصنوعی برای تقویت بیکسبی مهارت دارد را برای همکاری انتخاب کرده است .

این برنامه در ایلات متحده از سال 2015 آغاز شده است. این برنامه با سرویس های مختلف از جمله Telegram ، Whatsapp ، FacebookMessenger سازگار است . هنوز مشخص نیست که اگر سامسونگ برای جلب اپلیکیشن Fluently از PlayStore برنامه ریزی کند آیا می تواند این تکنولوژی را منحصرا برای بیکسبی استفاده کند یا خیر ، که این سوال به گذر زمان برای پاسخگویی نیاز دارد . با این وجود چیزی که ما می دانیم این است که تحقیقات سامسونگ یعنی مرکز جدید اختصاصی شرکت AL نیروی محرکه خرید بود .

نحوه کار Fluently بسیار آسان و واضح است . به طور مثال اگر شما این پیام را دریافت کنید که " آیا شما امروز برای نهار آزاد هستید؟ " این اپلیکیشن پاسخ هایی را توسط هوش مصنوعی تولید شده ارائه می دهد مانند : "حتما ، چه برنامه ای در نظر دارید؟ : و یا " الان نمی توانم اما در تقویم یادداشت خواهم کرد ". البته این پاسخ ها باتوجه به زبان و لهجه کاربر مربوطه متغیر هستند .

باتوجه به گفته پرفسور دانشکده تجارت KAIST به نام "لی بیونگ تا" در روز سه شنبه تاریخ 28 نوامبر در سئول کره جنوبی ، سامسونگ به شدت در حال گسترش توانایی های AL می باشد ، او این توانایی را با استفاده از نیروی انسانی و منابع مربوطه گسترش می دهد و در نظر دارد در آینده این فناوری در همه زمینه ها مورد استفاده قرار بگیرد.

 

منبع : sammobile

لطفا از مطرح کردن سوال از فروشگاه در قسمت نظرات خودداری فرمایید و فقط نظرات خود را در مورد خبر درج نمایید

نام شما:


نظر شما تذکر: کد HTML نشان داده نمی شود

رتبه: بد            خوب

کد زیر را وارد نمایید