سامسونگ سنتر | سامسونگ از سال آینده پردازنده های آیفون را تامین خواهد کرد

سامسونگ از سال آینده پردازنده های آیفون را تامین خواهد کرد

 

سامسونگ از سال آینده پردازنده های آیفون

را تامین خواهد کرد

 

سامسونگ از مدت ها پیش تامین کننده پردازنده های آیفون بوده است اما پس از گذشت سال ها شرکت تایوانی TSMC را به عنوان تامین کننده پردازنده های خود انتخاب کرده است.

از آنجایی که پرچمدار مورد انتظار اپل در سال 2017 که عمدتا از آن به عنوان آیفون8 یاد می شود قرار است مجهز به تراشه های 10 نانومتری A11  شود که به طور انحصاری توسط TSMC توسعه یافته است.

اگرچه براساس گزارش منابع خبری کره جنوبی، سامسونگ همچنان تمایل دارد از ماه آینده بعنوان تامین کننده محصولات اپل با این شرکت همکاری داشته باشد. همانطور که میدانید سامسونگ قرار است در خط تولید تراشه های 10 نانومتری که از ماه آینده آغاز به کار می کند سرمایه گذاری کرده و ساخت کارخانه تولید تراشه های 7 نانومتری را از سال 2018 آغاز کند. به نظر می رسد سامسونگ با تولید تراشه هایی با معماری 7 نانومتر از TSMC پیشی خواهد گرفت.

این مسئله سبب می شود تا سامسونگ در تلاش است تا با پیروزی بر رقبای بتواند بعنوان تامین کننده پردازنده های A12 آیفون با معماری 7 نانومتری باشد.

به نظر می رسد در صورتی که اپل همکاری با سامسونگ را دوباره از سر بگیرد صرف نظر از همه اختلاف نظرهایی که وجود دارد باید دوباره پردازنده های آیفون 6 را تامین کند.

گفته می شود تراشه های تامین شده آیفون6 از قدرت کمتری برخوردار است در مقایسه با مدل ساخته شده توسط TSMC نسبت به گرم شدن دستگاه مستعد تر است.

سامسونگ سنتر شما را در جریان آخرین اخبار روز دنیای سامسونگ قرار می دهد...

 

 

منبع: Sammobile

 

 

www.samsungcenter.ir

لطفا از مطرح کردن سوال از فروشگاه در قسمت نظرات خودداری فرمایید و فقط نظرات خود را در مورد خبر درج نمایید

نام شما:


نظر شما تذکر: کد HTML نشان داده نمی شود

رتبه: بد            خوب

کد زیر را وارد نمایید