سامسونگ سنتر | J7 سامسونگ یکی دیگر از گوشی های مجهز به دوربین دوگانه

J7 سامسونگ یکی دیگر از گوشی های مجهز به دوربین دوگانه

شرکت های سازنده ی موبایل مدتی است که مشغول فروش گوشی های هوشمند با دوربین دوگانه می باشند و از این مورد در تبلیغات خود بهره زیادی می گیرند. با همه ی اینها یکی از بزرگترین فروشندگان موبایل در دنیا به نام سامسونگ، هنوز موبایلی با دوربین دوگانه در بازار ندارد.

اما اینطور که مشخص است ، امسال موبایل های مجهز به دوربین دوگانه از طرف شرکت سامسونگ هم در نهایت راهی فروشگاه ها می شوند. منابع چینی خبر می دهند که شرکت کره ای، تصمیم داشته تا در سال جاری میلادی چهار موبایل با تکنولوژی دوربین دوگانه را وارد بازار کند

گلکسی  C10 ، C7  و نسخه ۲۰۱۷ جدیدی از  گوشی J7 در بین لیست موبایل هایی می باشد که دارای دوربین دوگانه هستند. گرچه در این بین Note 8 را هم نباید فراموش کرد. در واقع به این شکل، فبلت پرچمدار سامسونگ و سه میان رده دیگر با دوربین دوگانه به دست کاربران خواهند رسید.

جالب است که شرکت کره ای در حال حاضر مدل ۲۰۱۷ از موبایل J7 را در بازار داشته ولی می خواهد یک نسخه دیگر از همین دستگاه  را وارد بازار کند. (تصویر فوق امروز منتشر شده و مربوط به همین نسخه جدید می باشد.) گرچه اینطور که به نظر می رسد،  J7 جدید در درجه اول برای بازار چین در حال توسعه است و مشخص نمی باشد که آیا سامسونگ آن را به دیگر بازارها خواهد فرستاد یا خیر.

اکنون سوال اینجاست که عنوان اولین موبایل مجهز به دوربین دوگانه، به کدام یک از این چهار دستگاه می رسد اینطور که پیداست، به غیر از گلکسی Note 8، سه دستگاه دیگر نخست برای بازار چین توسعه پیدا خواهند کرد اما این ابتدای راه ساخت موبایل هایی با دوربین دوگانه است و شرکت سامسونگ در سال ۲۰۱۸ دستگاه های بیشتری از این دست را به بازارهای جهانی عرضه می کند.

منبع : phonearena

لطفا از مطرح کردن سوال از فروشگاه در قسمت نظرات خودداری فرمایید و فقط نظرات خود را در مورد خبر درج نمایید

نام شما:


نظر شما تذکر: کد HTML نشان داده نمی شود

رتبه: بد            خوب

کد زیر را وارد نمایید