سامسونگ سنتر | Galaxy Note 8 در رنگ جدید(Deep Blue)

Galaxy Note 8 در رنگ جدید(Deep Blue)

سامسونگ رنگ Coral Blue را در سال گذشته با گوشی گلکسی Note7 عرضه و معرفی کرد. این گوشی نتوانست ماندگار باشد اما رنگ آن ماندگار شد. این بسیار بازخورد خوبی داشت و سامسونگ آن را حتی پس از قطع  تولید Galaxy Note 7  و با بیرون دادن گوشی Edge   Galaxy S7در رنگ آبی مرجانی همچنلان حفظ کرد. همچنین Galaxy S8 و Galaxy S8 + در Coral Blue عرضه می شوند.

پرچمدار های 2017 سامسونگ نیز همچنین در رنگ های Midnight Black و Orchid Gray ارائه شده است. که هر دو این گزینه های رنگی با پرچم داران آینده سامسونگ عرضه  خواهد شد.همچنین گفته شده است که Galaxy Note 8 در یک رنگ جدید "Deep Blue" عرضه خواهد شد.

اینکه گوشی گلکسی نوت 8 در رنگ جدیدش چه طور به نظر می آید ، موضوعی است که ذهن کاربران را مشغول کرده است ، مشتریان مطمئنا از داشتن گزینه های انتخابی بیشتر خرسند خواهند بود. ،هر چند که سامسونگ تمام گزینه های رنگ را در زمان رونمایی و عرضه  میکند  در نتیجه مشتریان را از منتظر ماندن برای آن بی نیاز می کند

این شرکت چندین روز پیش به طور رسمی تایید کرد که قرار است گلکسی نوت 8 را در 23 اوت راه اندازی کند. این رویداد راه اندازی در شهر نیویورک برگزار می شود. ما در پی آن هستیم تا شما را از آخرین تحولات و زمان و مکان انجام آن مطلع کنیم.

منبع : sammobile

لطفا از مطرح کردن سوال از فروشگاه در قسمت نظرات خودداری فرمایید و فقط نظرات خود را در مورد خبر درج نمایید

نام شما:


نظر شما تذکر: کد HTML نشان داده نمی شود

رتبه: بد            خوب

کد زیر را وارد نمایید