سامسونگ سنتر | سامسونگ Bixby Voice را در ایالات متحده منتشر می کند

سامسونگ Bixby Voice را در ایالات متحده منتشر می کند

g

اخیرا شرکت سامسونگ اعلام کرده است که قابلیت های Bixby Voice را در آمریکا به زبان انگلیسی عرضه کرده است.

Bixby  شامل چهار جنبه اصلی می باشد : Hello Bixby، Binsby Reminders، Bixby Vision و Bixby Voice .

تمام کاربران گوشی های  Galaxy S8 و S8 + در ایالات متحده و کره جنوبی که به زبان انگلیسی صحبت می کنند می توانند از Bixby Voic برای انجام کارهای مختلف با دستورات صوتی استفاده کنند. این می تواند پس از آخرین به روز رسانی اپلیکیشن با استفاده از دکمه اختصاص داده شده در سمت چپ Galaxy S8 و Galaxy S8 + ، فعال شود.

توانایی های دستیار صوتی AI-powered  قرار بود در ایالات متحده همراه با رونمایی گلکسی Galaxy S8 و S8 + عرضه شود ، اما بیش از سه ماه به تاخیر افتاد.

سامسونگ در ماه گذشته یک نسخه ی  بتا برای تست Bixby Voice را در ایالات متحده آغاز کرد و اکنون برای همه در کشور در دسترس است.Bixby در ماه مه در کره جنوبی افتتاح  شد

زبان آمیانه را درک می کند، بنابراین می توانید هر روز از دستورات صوتی استفاده کنید. سامسونگ ادعا می کند که همه چیز را به وسیله ی  دستورات صوتی با استفاده از Bixby Voice ، می توان با لمس صفحه نمایش گوشی انجام داد.

بیکسبی علاوه بر تمام برنامه های سهام Galaxy S8 و S8 + نیز با چند برنامه شخص ثالث، از جمله فیس بوک، Google Maps،  Google Play Musicو YouTube  هم کار می کند. سامسونگ قصد دارد  تا با بیشتر برنامه نویسان برنامه شخص ثالث کار کند تا ویژگیهای Bixby Voice را به برنامه های خود اضافه کنند.

Injong Rhee، معاون اجرایی و رئیس تحقیق و توسعه، نرم افزار و خدمات ارتباطات موبایل، سامسونگ، گفت: در سامسونگ، ما برنامه ی خود را درجهت ایجاد بهترین تجربه ممکن برای مشتریان خود اختصاص میدهیم به همین دلیل است که ما Bixby را طراحی کردیم - این یک رابط هوشمند است که به شما اجازه می دهد تا کار های بیشتری را با گوشی خود انجام دهید.

ما می خواهیم یک تجربه واقعا چند وجهی ارائه کنیم تا کاربران بتوانند  بسیاری از روش های مختلف - از طریق چشم، لمس، تایپ کردن و یا صدا - تمام روش های طبیعی برای برقراری ارتباط با جهان موجود را بر روی گوشی خود داشته باشد.

از آنجا که Bixby Voice عمیقا در سیستم عامل ادغام شده است، می توان آن را برای انجام اقدامات چند مرحله ای و همچنین برنامه های متقابل استفاده کرد. دستیار دیجیتال با بهره گیری از تکنولوژی در طول زمان بهبود می یابد.

منبع : sammobile

لطفا از مطرح کردن سوال از فروشگاه در قسمت نظرات خودداری فرمایید و فقط نظرات خود را در مورد خبر درج نمایید

نام شما:


نظر شما تذکر: کد HTML نشان داده نمی شود

رتبه: بد            خوب

کد زیر را وارد نمایید