سامسونگ سنتر | سامسونگ در حال آماده سازی ابزار استریم زنده برای گیمرها

سامسونگ در حال آماده سازی ابزار استریم زنده برای گیمرها

سامسونگ در حال آماده سازی ابزار استریم زنده برای گیمرها

 

هم اکنون شرایط به گونه ای شده است که گیمرها از استریم زنده بازی ها علاوه بر لذتی که از این کار نصیبشان می شود ، درآمد کمی و یا حتی زیادی نیز کسب می کنند . خوب، به نظر می رسد از آنچه که در حقیقت وجود دارد بسیار، بسیار ساده تر است . اما حتی اگر شما تمایلی برای تبدیل شدن به PewDiePie بعدی نداشته باشید،  هنوز هم می توانید از جریان بازی خود لذت ببرید و ارتباط برقرار کردن با بینندگان را پیدا کنید. بنابراین شرکت های بزرگ جهان برای سهیم شدن در این حوزه بسیار تلاش می کنند.

همیشه نشانه هایی از اینکه شرکت اپل دفعات زیادی در مورد امکان استریم زنده در نسخه بتای آخرین سیستم عاملش iOS 11 وجود داشته است، و حالا به نظر می رسد که سامسونگ نیز می خواهد ، ابزاری تخصصی برای این کار منتشر کند. یک برنامه Sammy، به نام Game Live، که به طور خاص به جریان بازی بیش از Twitch، یوتیوب و فیس بوک اختصاص داده شده است در APK Mirror مشخص شده است .بدیهی است که هنوز در بتا وجود دارد و شما آن را در فروشگاه Play پیدا نخواهید کرد، اما اگر احساس ماجراجویی و کنجکاوی دارید، می توانید آن را در لینک زیر پیدا کنید.

نکته ای که وجود دارد و باید بدونید تا مرتکب اشتباه نشوید این است که Game Live هیچ گونه ربطی به اپلیکیشن Game Launcher (که به طور پیش فرض در گوشی های های گلکسی S7 نصب شده بود) ندارد . گوشی های Sammy نیز قادر به پخش و وصل دوربین خود به طور زنده به یوتیوب می باشد.

با این حال، این برنامه جدید به شما امکان می دهد جریان بازی خود را به طور مستقیم به بینندگان خود بسپارید. شما می توانید انتخاب کنید که آیا می خواهید صدای پخش شده شامل میکروفون شما باشد یا خیر و محدود به 200 دقیقه یا 4 گیگابایت ویدیو در هر جلسه باشد.

نسخه بتای Game Live را می توانید با مراجعه به این لینک دانلود نمایید.

 

منبع : phonearena

لطفا از مطرح کردن سوال از فروشگاه در قسمت نظرات خودداری فرمایید و فقط نظرات خود را در مورد خبر درج نمایید

نام شما:


نظر شما تذکر: کد HTML نشان داده نمی شود

رتبه: بد            خوب

کد زیر را وارد نمایید