سامسونگ سنتر | رقابت سامسونگ و ال جی در تولید صفحه نمایش OLED

رقابت سامسونگ و ال جی در تولید صفحه نمایش OLED

 

 

رقابت سامسونگ و ال جی در تولید صفحه نمایش OLED

 

رقابت برای گسترش تولید پنل صفحه نمایش های OLED برای گوشی های هوشمند و دیگر کالاها بین بزرگترین تامین کنندگان آن صفحه نمایش روزبه روز افزایش می یابد. به گزارش ETNEWS و طبق منابع ناشناس ، شرکت ال جی بخش دوم از سرمایه گذاری خود را در پنل های نسل ششم OLED در ماه May یا June آغاز خواهد کرد، با انکه هنوز تجهیزات مورد نیاز از طرف سرمایه گذار مالی اولیه تکمیل نشده است. این استراتژی برای بالا رفتن سرعت تولید بنا شده است.

همچنین این استراتژی برای شرکت سامسونگ نیز وجود داردکه در حال کار و تلاش برای گسترش تولید می باشد. سامسونگ  و ال جی هر دو در کشور کره جنوبی بنا شده اند اما طبق گزارش های جداگانه از منابع خبری Investor و Global Times هر دو شرکت شایعه ی پخش شده مبنی بر اینکه برنامه ای برای بازکردن کارخانه تولید پنل های OLED در چین دارند را تکذیب کرده اند.

 

با این حال واضح است که سامسونگ و ال جی با علم به اینکه ممکن است در آینده میزان تقاضا بسیار زیاد شود ، در بخش عرضه حداکثر تلاش خود را می کنند.  در حال حاضر بسیاری از گوشی های هوشمند OEM در چین نیز از این صفحه نمایش ها استقبال کرده اند. به علاوه این شایعه در مورد سامسونگ که تامین کننده انحصاری پنل های OLED برای آیفون 8 اپل خواهد بود، وجود دارد. 

همه ی این فعالیت ها به این معنی است که خریداران گوشی های هوشمند در ماه های آینده شاهد دستگاه های بیشتری با این پنل ها خواهند بود مخصوصا از چندی پیش که محصولات OLED از LCD ارزان تر گردید. هزینه های لازم برای ساخت پنل های OLED احتمالا با افزایش تولید و عرضه پایین می آیند، که اگر اینگونه باشد مصرف کنندگان توقع دارند که این صفحه نمایش ها را در گوشی هایی که ارزان تر از گوشی های آخرین مدل،پرچمدار و گران قیمت هستند ببینند. 

 

منبع : Androidauthority

لطفا از مطرح کردن سوال از فروشگاه در قسمت نظرات خودداری فرمایید و فقط نظرات خود را در مورد خبر درج نمایید

نام شما:


نظر شما تذکر: کد HTML نشان داده نمی شود

رتبه: بد            خوب

کد زیر را وارد نمایید