سامسونگ سنتر | راه اندازی گلکسی S9 و +S9 پلاس با استفاده از دستیار صوتی بیکسبی

راه اندازی گلکسی S9 و +S9 پلاس با استفاده از دستیار صوتی بیکسبی

 

راه اندازی گلکسی S9 و +S9 پلاس سامسونگ با استفاده از دستیار صوتی بیکسبی

 

 

باتوجه به شواهدی که توسط اعضای انجمن های XDA حاصل شده است، اینطور پیش بینی شده است که سامسونگ می خواهد از دستیار صوتی هوشمند بیکسبی برای راهنمایی کاربران در راه اندازی اولیه گوشی های گلکسی S9 و S9 پلاس استفاده کند.

گفته شده است که یک سری کد پنهان شده در آخرین بیلدهای اندروید اوریو برای گوشی گلکسی نوت ۸ باعث کشف این قضیه شده است.  یعنی به عبارت دیگر ، کاربران انجمن های گفتگوی XDA با رسیدن به فایل نصبی SetupWizard توانسته اند این مسئله را دریابند.

از آنجا که راه اندازی اولیه موبایل های سامسونگ نسبت به دیوایس هایی مانند پیکسل خیلی راحت و آسان نیست، پس استفاده از راهنمایی های دستیار صوتی بیکسبی ممکن است راه حل مناسبی برای تسهیل این کار باشد.

به طور مثال ممکن است بتوانید به جای  تایپ کردن پاسخ سوالات ، به آسانی و به سرعت از طریق دستورات صوتی مراحل راه اندازی اولیه را تا آخر پیش ببرید. البته باید بگوییم که منشأ اطلاعات بدست آمده توسط کاربران XDA فقط یک بیلد بتا از اندروید اوریو برای گوشی گلکسی نوت ۸ بوده و ممکن است که شرایط برای گلکسی S9 به این صورت نباشد .

با این حال، تلاش های سامسونگ حاکی از آن است که غول کره جنوبی در طول مدتی که از انتشار دستیار بیکسبی گذشته است راه کارهایی کشف کرده است که احتمالا چشمه ای از آن ها را در پرچمداران آینده اش استفاده کند.

 

منبع : phonearena

لطفا از مطرح کردن سوال از فروشگاه در قسمت نظرات خودداری فرمایید و فقط نظرات خود را در مورد خبر درج نمایید

نام شما:


نظر شما تذکر: کد HTML نشان داده نمی شود

رتبه: بد            خوب

کد زیر را وارد نمایید