از یخزده تا تازه در یک چشم به هم زدن با مایکروویو SAMI11

منوی خودکار برای شما فکر می کند

فن آوری مدرن، طراحی آشنا

فن آوری مدرن، طراحی آشنا

OmniPro یک فر مدرن است که طراحی و ویژگی های ظاهری سنتی و آشنایی دارد. دو دکمه گردان آن یادآور طراحی فرهای سنتی هستند و نمادهای جذاب و هوشمند تنظیمات فر و قابلیت های آن را مشخص
می کنند تا بتوانید حالت های پخت و سایر تنظیمات فر را خیلی سریع و دقیق انتخاب کرده و مطمئن باشید که غذاها درست همانطور که انتظار دارید از کار در می آیند.

کمک گرفتن از دست های اضافه

کمک گرفتن از دست های اضافه

ویژگی در بازشونده به پایین OmniPro همان آسایش و خصوصیات آشنای طراحی فرهای سنتی را به ارمغان می آورد و با آن می توانید خیلی سریع و آسان به داخل فر دسترسی یافته و ظروف بزرگتر را در داخل قرار دهید، اما قابلیت های آن به اینجا ختم نمی شود چون که این در درست مانند یک جفت دست اضافی برای شما کار می کند و هر وقت تنها و بدون کمک بودید، می توانید ظروف بزرگتر را به آن تکیه دهید.

فضای بزرگ در داخل، ابعاد جمع و جور در بیرون

فضای بزرگ در داخل، ابعاد جمع و جور در بیرون

فن آوری های پیشرفته به ما اجازه داده اند که ابعاد بیرونی دستگاه را کاهش داده ولی در عین حال فضای 36 لیتری داخل را حفظ کنیم.حجمی که برای تأمین نیازهای کل خانواده مناسب است. به همین خاطر شاید OmniPro از بیرون خیلی جمع و جور و کوچک به نظر برسد، اما فضای داخل آن کاملاً بزرگ است.

وقت برشته کردن است

وقت برشته کردن است

تهیه نان ترد و خوشمزه در فر کار آسانی نیست. تهیه آن در مایکرویو غیر ممکن است. شاید بهتر است بگوییم غیرممکن بود. کراستی پلیت، مایکرویو شما را به یک فر سنتی پیتزا با گرم کن گریل دار تبدیل می کند. حتی بالا و پایین غذاهای یخزده مانند پیتزا، باگت، کیش و ناگت مرغ را می پزد و برشته می سازد. و همه این کارها بدون روغن انجام می شود. دیگر خبری از تر بودن زیر غذاها نیست. دیگر نیازی به تنور پیتزاپزی نیست. همیشه کراست هایی ترد و برشته خواهید داشت. کراستی پلیت ما نه تنها جایگزین فر شما خواهد شد بلکه حتی شاید جای پیتزافروشی محلی را هم بگیرد.
منوی خودکار برای شما فکر می کند.

منوی خودکار برای شما فکر می کند

وقت گشتن در کتاب های آشپزی را ندارید؟ نمی توانید یک دستور تهیه غذا پیدا کنید؟ آنقدر عجله دارید که نمی توانید خلاقیت خود را نشان دهید؟ پس بگذارید منوی خودکار فر سامسونگ غذایی خوشمزه برای شما آماده کند. به جای اینکه زمان های پخت و دماها را حدس بزنید، کافی است یک منو انتخاب کنید و دکمه ای را فشار دهید تا کار پخت غذا شروع شود. در آخر کار هم که غذایی عالی آماده شد و اعضای خانواده و دوستان را به تحسین وا داشت، نگران نباشد چون منوی خودکار چیزی به کسی نخواهد گفت. این راز بین ما خواهد ماند.
از یخزده تا تازه در یک چشم به هم زدن.

از یخزده تا تازه در یک چشم به هم زدن

دیفراست کردن (یخزدایی) نه تنها زمان بر است بلکه کاری غیرقابل پیش بینی نیز هست. در اکثر موارد غذای شما در یک نقطه آب می اندازد و در قسمتی دیگر مانند سنگ سفت است. اما قابلیت دیفراست سریع سامسونگ به شما اجازه می دهد تا مواد غذایی یخزده را خیلی سریع و بطور یکنواخت دیفراست کنید و آنها را به حالت تازه قبل از یخزدن برگردانید تا غذایی خوشمزه در انتظارتان باشد.
قفل ایمنی کودک

قفل ایمنی کودک

فرهای سامسونگ با مجهز بودن به قفل های ویژه ایمنی برای کودکان امن هستند چون که دست های کوچک آنها را از خطر دور نگه می دارند.
لعاب سرامیکی داخل

لعاب سرامیکی داخل

قسمت های داخلی OmniPro با لعاب سرامیکی پوشش داده شده اند تا امور نگهداری دستگاه را برای شما آسان سازند. مهم نیست که خانواده شما چقدر از دستگاه استفاده می کنند، مانند استیل خراش بر نمی دارد و یا مانند پلاستیک ترک نمی خورد. همچنین تمیز کردن آن بسیار آسان است، فقط به یک دستمال تر نیاز دارید تا آن را تمیز کنید.

SAMSUNG.COM

1393/08/20

 

فروشگاه مرکزی سامسونگ

88206530-66491339

WWW.SAMSUNGCENTER.IR

 

قبلی   بعدی

لطفا از مطرح کردن سوال از فروشگاه در قسمت نظرات خودداری فرمایید و فقط نظرات خود را در مورد مقاله درج نمایید

نام شما:


نظر شما تذکر: کد HTML نشان داده نمی شود

رتبه: بد            خوب

کد زیر را وارد نمایید