سامسونگ سنتر | گوشی های گلکسی S9 و گلکسی S9+ در رنگ بنفش

گوشی های گلکسی S9 و گلکسی S9+ در رنگ بنفش

 

گوشی های گلکسی S9 و گلکسی S9+ در رنگ بنفش

 

بر اساس اخباری که امروز منتشر شده است، یک منبع خبری ناشناس اظهار داشته است که غول کره جنوبی یعنی سامسونگ ، رنگ ارغوانی را یکی از گزینه های رنگی برای سامسونگ گلکسی S9 در نظر گرفته است.

همانطور که به خاطر دارید اوایل سال جاری ، قبل از پرده برداری از آخرین پرچمدار سامسونگ ، عکس هایی از گوشی گلکسی S8 سامسونگ در رنگ ارغوانی تمام صفحات را زینت بخشیده بود گرچه که این گوشی هیچ وقت با این رنگ عرضه نشد . طبق گزارشاتی که امروز به دستمان رسیده است، این رنگ یک سایه تیره تر از ارغوانی است که انتظار می رود به رنگ بنفش نزدیک تر شده باشد.

سایر گزینه های رنگی ذکر شده شامل همان رنگ های طلایی ، مشکی و آبی هستند که برای گلکسی نوت 8 نیز ارائه شد. قسمت روی گوشی به طور کل به رنگ مشکی مانند قبل باقی می ماند و باید اشاره کنیمکه همان رنگ های انتخابی قبل برای سامسونگ گلکسی S9+ پلاس نیز قابل ارائه می باشند  .

کاربران انتظار دارند که سامسونگ زودتر از زمانی که قبلا قول داده است از پرچمدار جدیدش رونمایی کند تا از این راه بتواند با قابلیت های گوشی جدید اپل یعنی Iphone X رقابت کند و نیز LG G7 را در بازار شکست دهد.

این بدین معنی می باشد که گلکسی S9 و گلکسی S9 پلاس هر دو ماه آینده در لاس وگاس در طول نمایش Consumer Electronics رونمایی خواهند شد . رویداد 2018 از نهم ژانویه تا دوازدهم ژانویه برگزار خواهد شد.

 

منبع : sammobile

لطفا از مطرح کردن سوال از فروشگاه در قسمت نظرات خودداری فرمایید و فقط نظرات خود را در مورد خبر درج نمایید

نام شما:


نظر شما تذکر: کد HTML نشان داده نمی شود

رتبه: بد            خوب

کد زیر را وارد نمایید