سامسونگ سنتر | پتنت نمایشگرهای جمع شونده با سنسور اثر انگشت سامسونگ

پتنت نمایشگرهای جمع شونده با سنسور اثر انگشت سامسونگ

شرکت کره جنوبی سامسونگ با اینکه از بهترین و موفق ترین تولیدکنندگان نمایشگرهای تلفن همراه است بازهم خواستار پیشرفت و تغییرات در این عرصه می باشد . گرچه سال 2018زمان رونمایی از گوشی های هوشمند انعطاف پذیر است با این حال به نظر می رسد سامسونگ ایده های جالب و متحیرکننده دیگری نیز برای کاربران در نظر گرفته است .

این کمپانی اخیرا پتنت جدیدی از نمایشگرهای جمع شونده که با حسگر اثر انگشت فعال می شوند را به نمایش گذاشته است . برخلاف صفحه نمایش لمسی ال جی که از یک موتور چرخشی بسیار کوچک استفاده می کند ، سامسونگ ویژگی مغناطیسی دارد که در امتداد بدنه اصلی یعنی همان جایی که صفحه نمایش قرار دارد تعبیه شده است.

 

این پتنت دو نوع بدنه فلزی را نشان می دهد جایی که در آن صفحه نمایش جمع شونده توسط آهنرباهای استوانه ای و مربعی شکل کشیده می شوند. هر دو دارای سنسور اثرانگشت هستند که به کاربران اجازه می دهد تا صفحه نمایش قابل چرخش را با لمس یک انگشت باز کنند .

ایده های موجود هنوز به طور قطعی نشان نداده اند که چگونه می توانند در یک گوشی هوشمند استفاده شوند بنابراین هنوز مشخص نیست که می توان آنها را برای اهدافی غیر از ذخیره و پخش اطلاعات استفاده کرد.

 

منبع : phonearena

لطفا از مطرح کردن سوال از فروشگاه در قسمت نظرات خودداری فرمایید و فقط نظرات خود را در مورد خبر درج نمایید

نام شما:


نظر شما تذکر: کد HTML نشان داده نمی شود

رتبه: بد            خوب

کد زیر را وارد نمایید