سامسونگ سنتر | هدف گذاری سامسونگ برای فروش 320 میلیونی گوشی هوشمند در سال 2018

هدف گذاری سامسونگ برای فروش 320 میلیونی گوشی هوشمند در سال 2018

 

هدف گذاری سامسونگ برای فروش 320 میلیونی گوشی هوشمند در سال 2018

به نظر نمی رسد که سامسونگ برای سال جدید فکری در مورد افزایش فروش گوشی هوشمند کرده باشد . طبق گزارش جدیدی از کره جنوبی ادعا شده است که این کمپانی برای امسال حاضر به ریسک کردن نمی باشد و هدف فروش خود را در سال 2018 در سطح مشابه سال 2017 حفظ می کند .

منابع صنعتی در این گزارش ها ادعا کرده اند که سامسونگ برای فروش 320 میلیونی گوشی های هوشمند در سال 2018 برنامه ریزی کرده است.

 *فروش گوشی های هوشمند 2018 سامسونگ*

این گزارش ادعا می کند که سامسونگ به تامین کنندگان خود در مورد برنامه فروش خود در سال 2018 اطلاع داده است . این شرکت همانطور که به اطلاع رسانده است قصد دارد در سال جاری 40 میلیون تلفن همراه ، 20 میلیون تبلت و 5 میلیون دستگاه پوشیدنی به فروش برساند .

این شرکت احتمالا به دلیل اشباع بازار مخصوصا با کالاهای رده بالای خود در فکر هدف گذاری بیشتر و بالاتر نسبت به سال گذشته نخواهد بود. با این وجود ، باز هم هدف سامسونگ به مراتب بیشتر از رقبای خود مانند اپل و هوآوی است . هر ساله حدود 200 میلیون و یا 150 میلیون گوشی هوشمند به فروش می رسد.

احتمالا سامسونگ بر سودآوری بیشتر گوشی ها تا ارائه گوشی های باکیفیت تر تمرکز دارد . بخش تلفن همراه قطعا می تواند به کمبودهای شرکت کمک کند و انتظار می رود که سامسونگ در سال 2018 بر آن تمرکز کند . گوشی های جدید گلکسی A8 اولین گوشی های کمپانی سامسونگ هستند که در سال جدید به فروش خواهند رسید . سپس در ماه های آینده نیز گوشی های پرچمدار گلکسی S9 و گلکسی +S9 پلاس عرضه خواهند شد . اگر همه چیز طبق برنامه ریزی پیش برود ، احتمالا سامسونگ در سال جاری نیز جایگاه خود را به عنوان بزرگترین فروشنده تلفن هوشمند جهان حفظ خواهد کرد .

 

منبع : sammobile

 

 

لطفا از مطرح کردن سوال از فروشگاه در قسمت نظرات خودداری فرمایید و فقط نظرات خود را در مورد خبر درج نمایید

نام شما:


نظر شما تذکر: کد HTML نشان داده نمی شود

رتبه: بد            خوب

کد زیر را وارد نمایید