سامسونگ سنتر | ساعت هوشمند Gear S4 با باتری موجود در بند و حسگر اثر انگشت

ساعت هوشمند Gear S4 با باتری موجود در بند و حسگر اثر انگشت

 

ساعت هوشمند Gear S4 سامسونگ با باتری موجود در بند و حسگر اثر انگشت

 

به نظر می رسد که سامسونگ در نظر دارد که که کیفیت ساعت های هوشمند را بهبود بخشد که این بدین معناست که غول کره جنوبی به هیچ وجه برنامه ای برای دست کشیدن از قطعات پوشیدنی مخصوصا در آینده ای نزدیک نخواهد داشت .مجموعه جدیدی از اختراعات ثبت شده توسط سامسونگ در ماه گذشته ، خصوصیات جالبی را نشان می دهد که این کمپانی قصد دارد در ساعت های هوشمند بعدی خود معرفی کند ، حتی ممکن است این ویژگی ها در ساعت هوشمند Gear S4 ( و یا هر نام دیگر ) وجود داشته باشد .

به نظر می رسد مهم ترین مسئله ای که برای کمپانی سامسونگ وجود دارد افزایش طول عمر باتری های این ساعت های هوشمند برای کاربران است . این شرکت کره جنوبی قصد دارد بند های ساعتی را با قابلیت باتری درون آنها برای فروش عرضه کند . بدیهی است باتری هایی که سامسونگ می خواهد استفاده کند باید انعطاف پذیر وبسیار نازک باشد تا در بند این مدل ساعت ها بتوانند تعبیه شوند.

علاوه بر این ، این نرم افزار شامل دو باتری در دو طرف بندهای این ساعت می باشد . حتی با اضافه کردن باتری ، بندهای این ساعت محدود به یک جنس و کیفیت نمی باشند. بنابراین مشتریان قادر خواهند بود که انواع مختلفی از بندها را شامل بند چرمی ، پلیمر ، پلاستیکی یا فیبر انتخاب کنند.

از آنجایی که باتری از خود ساعت هوشمند به بند آنها انتقال یافته است ، فضایی خالی به جا مانده است که سامسونگ می تواند اجزاء دیگری را جایگزین نماید . در میان آنها ، سامسونگ می تواند قابلیت اضافه کردن دوربین ، حسگر اثر انگشت ، حسگر نور ، حسگر مجاورت ، مادون قرمز و ضربان قلب را اضافه کند .

یک دیگر از ویژگی های جذاب جدید که می توانیم از ساعت های هوشمند نسل آینده سامسونگ انتظار داشته باشیم اضافه کردن قاب چرخشی برای صفحه نمایش است . هربار که کاربر صفحه ساعت را بچرخاند می تواند به منوی جدیدی دسترسی پیدا کند. اگرچه همه این ویژگی های جدید بسیار هیجان انگیز به نظر می آیند اما جالب است ببینیم که چند نمونه از آنها را در ساعت هوشمند بعدی شرکت سامسونگ که احتمالا هم مدل Gear S4 می باشد ، خواهیم دید .

 

منبع : phonearena

لطفا از مطرح کردن سوال از فروشگاه در قسمت نظرات خودداری فرمایید و فقط نظرات خود را در مورد خبر درج نمایید

نام شما:


نظر شما تذکر: کد HTML نشان داده نمی شود

رتبه: بد            خوب

کد زیر را وارد نمایید