سامسونگ سنتر | آخرین آپدیت Secure Wi-Fi گوشی گلکسی Note8

آخرین آپدیت Secure Wi-Fi گوشی گلکسی Note8

آخرین آپدیت Secure Wi-Fi گوشی گلکسی Note8

 

احتمالا در پاسخ به سوء استفاده KRACK که تقریبا تمامی دستگاه ها دارای Wi-Fi مدرن را تحت تاثیر قرار داده است ، سامسونگ یک ویژگی جدید را در Galaxy Note 8 به نام Secure Wi-Fi با آخرین به روز رسانی معرفی کرده است .

Secure Wi-Fi یکی از سرویس های vpn است که مستقیما به سامسونگ متصل می باشد و قبل از این هم در گوشی های سری J نیز دیده شده است بنابراین کاملا هم جدید نیست .

با استفاده از Secure Wi-Fi ، این گوشی تمام ترافیک اینترنت خروجی را رمزگذاری می کند و برنامه ها و وب سایت ها را از ردیابی شما غیر فعال می کند و شما را از ورود به شبکه های عمومی و نامطمئن Wi-Fi باخبر می سازد. سامسونگ 250 مگابایت اینرنت را برای استفاده از Secure Wi-Fi ارائه می دهد . گرچه این ویژگی به هیچ وجه در هر کشوری موجود نیست . برای حفاظت و امنیت بسیار بالا این شرکت برنامه های این چنین را ارائه می دهد .

قیمت آن برای 24 ساعت استفاده از مرورگر اینترنت نامحدود 0.99 یورو و برای یک ماه 1.99 یورو می باشد . این قابلیت ها امتحان خود را قبلا پس داده است و به نظر می رسد که سامسونگ با McAfee سازگاری دارد و می توان آن را با دستگاه های خود منتقل کند . پس از فعال شدن شما می توانید به صورت دستی انتخاب کنید که برای کدام برنامه از Secure Wi-Fi استفاده کند و به طوری تنظیم کند تا Secure Wi-Fi به صورت اتوماتیک فعال و از داده ها محافظت کند . در غیر اینصورت قبل از اینکه داده ها رمزگذاری شوند دکمه محافظت باید زده شود .

 

 

طریقه فعال سازی Secure Wi-Fi

 

برای دسترسی به Secure Wi-Fi ابتدا به تنظیمات گوشی بروید ، روی گزینه connections کلیک کنید سپس گزینه wi-fi و در آخر روی گزینه Advanced در قسمت بالا سمت راست بزنید . در اینجا گزینه Secure Wi-Fi را پیدا و انتخاب کنید سپس دستورالعمل ها را برای تنظیم آن دنبال کنید . اگر این قابلیت را در گوشی Note8 خود نداشتید می توانید امیدوار باشید که سامسونگ آن را با آپدیت بعدی عرضه کند . همچنین می توانید یکی از چندین vpn های موجود برای اندروید را در GooglePlay دانلود کنید .

 

منبع : sammobile

 

لطفا از مطرح کردن سوال از فروشگاه در قسمت نظرات خودداری فرمایید و فقط نظرات خود را در مورد خبر درج نمایید

نام شما:


نظر شما تذکر: کد HTML نشان داده نمی شود

رتبه: بد            خوب

کد زیر را وارد نمایید