سامسونگ سنتر | آخرین اختراع سامسونگ،گوشی هوشمند با صفحه نمایش کاملا منحنی

آخرین اختراع سامسونگ،گوشی هوشمند با صفحه نمایش کاملا منحنی

آخرین اختراع سامسونگ،گوشی هوشمند با صفحه نمایش کاملا منحنی

 

سامسونگ به عنوان شرکتی که تمام ایده ها را مورد آزمایش قرار می دهد شناخته شده است اما ما تنها نتیجه نهایی شکست یا موفقیت این پروژه ها را می بینیم .

بسیاری از این پروژه ها زمانی ظاهر می شود که غول کره جنوبی بخواهد پتنت جدیدی را برای حفظ رقابت ایده هایش ارائه دهد. آخرین اختراع سامسونگ در WIPO (دفتر اموال بین المللی جهانی) گوشی ای نسبتا غیرمعمول و خاص با صفحه نمایش کاملا منحنی می باشد .

گرچه ممکن است تولید این محصول از نوع انبوه نباشد بازهم جالب توجه است که سامسونگ چنین ایده ای را مورد آزمایش قرار داده است . باتوجه به سوالات متداول این گوشی هوشمند دارای صفحه نمایش با لبه 180 درجه ای می باشد که از طرف مقابل به سمت عقب منحرف می شود و انتظار می رود که تجربه ی کاملا جدیدی را که بسیار پیشرفته نیز می باشد در اختیار کاربر قرار دهد .

 

 

  البته ما هنوز نمی دانیم که این گوشی هوشمند جدید چگونه از تکنولوژی برای ارئه ویژگی های جدیدش استفاده می کند، چیزی که سامسونگ مطمئنا نقشه آن را از قبل کشیده است ، در غیر اینصورت از همچین ایده ای پرده برداری نمی کرد.

زمان زیادی لازم است تا سامسونگ همه اطلاعات را در اختیارمان بگذارد بنابراین باید منتظر بمانیم و ببینیم شاید در ماه های آینده (یا سال ها) رونمایی انجام شود.

 

منبع : phonearena

لطفا از مطرح کردن سوال از فروشگاه در قسمت نظرات خودداری فرمایید و فقط نظرات خود را در مورد خبر درج نمایید

نام شما:


نظر شما تذکر: کد HTML نشان داده نمی شود

رتبه: بد            خوب

کد زیر را وارد نمایید