سامسونگ سنتر | Galaxy Home ماه آپریل به بازار عرضه خواهد شد

Galaxy Home ماه آپریل به بازار عرضه خواهد شد

 

 

Galaxy Home ماه آپریل به بازار عرضه خواهد شد

 

به گفته مدیر عامل سامسونگGalaxy Home ماه آپریل به بازار عرضه خواهد شد . بسیاری از طرفداران سامسونگ از راه اندازی Galaxy Home شگفت زده شده اند . سامسونگ سال گذشته اسپیکر هوشمند Bixby خود را رونمایی کرد ، اما از آن زمان تاکنون هیچ اخبار دیگری در مورد آن ارائه نداده است . حتی در مراسم SDC 2018 در ماه نوامبر و یا در مراسم CES 2019 نیز هیچ خبری از آن شنیده نشد . سامسونگ امروز هم در مراسم رونمایی از گلکسی S10 قصد اشاره کردن به این دستگاه را نداشت .

با این حال ، DJ Koh ، رئیس بخش موبایل سامسونگ در مصاحبه ای ، سوالی را که مربوط به عرضه Galaxy Home بود جواب داد . او تاکید کرد که این دستگاه تا ماه آپریل امسال عرضه خواهد شد .

 

* مدیر عامل بخش موبایل سامسونگ خبر از عرضه Galaxy Home می دهد *

 

تقریبا می توان گفت که خیلی وقت است که منتظر رونمایی از Galaxy Home بوده ایم . این دستگاه اولین بار در مراسم رونمایی گلکسی نوت 9 در ماه آگوست سال پیش معرفی شد . اما از آن زمان به بعد سامسونگ دیگر در مورد این دستگاه اطلاعات بیشتری نداده است .

در جریان رویداد Unpacked امروز در سان فرانسیسکو ، Koh در مصاحبه با CNET اعلام کرد که اسپیکر Galaxy Home در ماه آپریل عرضه خواهد شد . او جزئیات بیشتری را ارائه نداده است بنابراین زمان خیلی دقیق رونمایی و اطلاعات دیگر هنوز مشخص نشده است . در اینصورت فقط اطلاعات ماه عرضه این محصول در اختیارمان است .

مدتی است که گزارش داده ایم سامسونگ در حال کار بر روی بلندگوهای دوم Galaxy Home می باشد . اطلاعات به دست رسیده نشان می دهد که اسپیکر جدید بیکسبی نسخه پایین تر محصول اصلی می باشد . این بدین معنی می باشد که Galaxy Home اصلی یک محصول برتر می باشد که از نظر محبوبیت با هوم پاد اپل رقابت می کند . این اسپیکر جدید بیکسبی در رقابت با اکو آمازون در جهان بیشتر رقابتی خواهد بود .

سامسونگ هنوز اطلاعات مربوط به اسپیکر دوم بیکسبی را تاکیید نکرده است . حتی هنوز قیمت گلکسی هوم نیز مشخص نشده است . امیدواریم در آینده نزدیک اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار دهیم .

 

 

منبع : sammobile

لطفا از مطرح کردن سوال از فروشگاه در قسمت نظرات خودداری فرمایید و فقط نظرات خود را در مورد خبر درج نمایید

نام شما:


نظر شما تذکر: کد HTML نشان داده نمی شود

رتبه: بد            خوب

کد زیر را وارد نمایید