سامسونگ سنتر | Galaxy Buds سامسونگ با رنگ مشکی و باتری کوچک تر

Galaxy Buds سامسونگ با رنگ مشکی و باتری کوچک تر

 

 

Galaxy Buds سامسونگ با رنگ مشکی و باتری کوچک تر نسبت به Gear IconX سال 2018

 

 

در گذشته اکثرا سامسونگ پرچمدار خود را با یک جفت هدست عرضه می کرده است و هم اکنون گلکسی S10 نیز از این امر مستنثی نیست . البته به جز یک جفت هدفون AKG ، Galaxy Buds سامسونگ نیز دریافت خواهید کرد .

Galaxy Buds سامسونگ می تواند به صورت بی سیم توسط گوشی های S10 شارژ شوند و هر کدام نیز به تنهایی نیاز به شارژ دارند زیرا هر کدام از هدفون های Buds تنها دارای باتری 58 میلی آمپری و محفظه 252 میلی آمپری می باشند . در مقایسه با Gear IconX سال 2018 ، هدفون Buds این مدل دارای باتری 82 میلی آمپری و محفظه 340 میلی آمپری می باشد .

این مدل طول عمر باتری خیلی خوبی ندارد اما راه حل مناسبی برای آن ارائه شده است که می توان توسط گوشی گلکسی S10 به صورت بی سیم آن ها را شارژ کرد . حتی اگر یک جفت از این مدل را خریداری کنید ، می توانید بدون نیاز به گوشی ، موسیقی گوش دهید .

Galaxy Buds به صورت مستقل دارای 8 گیگابایت حافظه داخلی می باشد که این مقدار تقریبا برای حدود 2000 قطعه آهنگ کافی می باشد . حافظه این مدل نسبت به مدل IconX تقریبا دو برابر می باشد . این Galaxy Buds همچنین به بلوتوث 5.0 ( از 4.2 ) ارتقا می یابد . Buds جدید در برابر عرق و آب با استانداردهای IPX2 مقاوم خواهد بود .

سامسونگ Galaxy Buds را همراه با گوشی گلکسی S10 معرفی خواهد کرد و در برخی کشورها آن را در بسته های S10 ای که پیش خرید شده اند به عنوان هدیه عرضه خواهد کرد . در مجموع ، این ها نیز باید تقریبا همزمان با عرضه گلکسی S10 ( اوایل ماه مارس ) به طور جداگانه برای خرید عموم در دسترس قرار بگیرند .

 

 

منبع : gsmarena

لطفا از مطرح کردن سوال از فروشگاه در قسمت نظرات خودداری فرمایید و فقط نظرات خود را در مورد خبر درج نمایید

نام شما:


نظر شما تذکر: کد HTML نشان داده نمی شود

رتبه: بد            خوب

کد زیر را وارد نمایید