سامسونگ سنتر | ارائه DexPad رایگان با خرید هر دستگاه گلکسی S9 توسط سامسونگ

ارائه DexPad رایگان با خرید هر دستگاه گلکسی S9 توسط سامسونگ

 

ارائه DexPad رایگان با خرید هر دستگاه گلکسی S9 توسط سامسونگ

 

ماه گذشته ، سامسونگ گرفتن سفارشات برای Dexpad ها را که در کنار گوشی گلکسی S9 در بارسلونا اعلام شده بود را آغاز کرد . اکنون تاریخ انتشار رسمی برای Dexpad سامسونگ 13 ماه May اعلام شده است و از این رو شرکت سامسونگ  معامله را برای کسانی که در فکر خرید گوشی گلکسی S9 می باشند جذاب تر کرده است . اگر شما برند جدید گلکسی S9 و یا گلکسی S9 پلاس را خریداری کنید یک دستگاه Dexpad رایگان دریافت خواهید کرد . قیمت هر Dexpad حدود 99$ دلار می باشد ، بنابراین برای کسانی که قصد خرید گوشی های گلکسی S9 را دارند معامله بسیار خوبی نیز می باشد .

در واقع این دومین محصول Dex می باشد که سامسونگ معرفی کرده است و اساسا عامل جدیدی برای این ویژگی است که در سال گذشته منتشر شده است . Dex به شما این امکان را می دهد تا گوشی خود را به یک مانیتور وصل کنید و از آن به عنوان یک دسکتاپ استفاده کنید ، زیرا  Snapdragon 835 ( و در حال حاضر Snapdragon 845 در گلکسی S9 ) به اندازه کافی قدرتمند است که به عنوان یک پردازنده دسکتاپ بشود از آن استفاده کرد .

البته طبیعی است که به اندازه یک سیستم عامل دسکتاپ اصلی مانند ویندوز و یا macOs قوی و غنی نیست ، اما کارآیی آن برای اکثر مردم خوب است .

سامسونگ با توسعه دهندگان برنامه ها کار می کند تا آنها را برای Dex آماده کند و در حال حاضر این بار دوم است که دستگاه Dex ارائه می کند .

Dexpad پدیده ای نو و دستگاهی جالب است ، با خرید این دستگاه می توانید گلکسی S9 یا گلکسی +S9 پلاس خود را به برق وصل کنید و سپس آن را به عنوان یک پد لمسی یا موس در حالت Dexpad استفاده کنید .

برای دریافت رایگان Dexpad همه کاری که لازم دارید انجام دهید تنها خرید گلکسی S9 و یا گلکسی +S9 پلاس از طریق وب سایت سامسونگ است . در حال حاضر سامسونگ همه مدل های موجود را در نسخه قفل شده در وب سایت خود را ارائه می دهد و همچنین در سایت می توانید آنها را با قیمت ارزان تر تهیه کنید .وقتی گزینه Dexpad را به سبد خود اضافه کنید یا زمانی که می خواهید پرداخت کنید 99$ دلار نمایش داده می شود . Dexpad ها هر زمان که آماده باشند ارسال خواهند شد ، اما گوشی های گلکسی S9 باید به سرعت هرچه تمام فرستاده شوند .

 

منبع : androidheadlines

 

لطفا از مطرح کردن سوال از فروشگاه در قسمت نظرات خودداری فرمایید و فقط نظرات خود را در مورد خبر درج نمایید

نام شما:


نظر شما تذکر: کد HTML نشان داده نمی شود

رتبه: بد            خوب

کد زیر را وارد نمایید