سامسونگ سنتر | گلکسی S10 سامسونگ با دوربین سه گانه

گلکسی S10 سامسونگ با دوربین سه گانه

 

گلکسی S10 سامسونگ با دوربین سه گانه

 

انتظار می رود که سامسونگ تمام مواردی که باعث توقف تولید گلکسی S10 شده است را در اوایل سال آینده از سر راه بردارد تا این گوشی را به عنوان پرچمدار دهمین  سالگرد جشن این کمپانی معرفی کند.

گزارش ها تاکنون نشان می دهند که پردازنده این گوشی ها بسیار قوی،دارای سنسور اثر انگشت زیر صفحه نمایش و نسبت سایز صفحه نمایش به بدنه در این گوشی پیشرفت چشم گیری داشته است .

برخی دیگر از رسانه ها گزارش کرده اند که گلکسی S10 ممکن است دارای دوربینی سه گانه باشد که ما هرگز قبل از این در هیچ گونه گوشی سامسونگ دیگری ندیده بودیم . گزارش جدیدی از کره جنوبی این احتمال را تایید کرد و افزود که این شرکت ممکن است که سه نوع مختلف از گلکسی S10 را منتشر کند .

 

" گلکسی S10 با سیستم دوربین سه گانه "

 

پیش از این اعلام شده است که سامسونگ به  پرچمدار بعدی عنوان "Beyond" را اختصاص داده است. گزارش امروز ادعا می کند که سامسونگ سه نوع از گلکسی S10 را با نام Beyond2 ، Beyond1 ،Beyond0 را تولید می کند . مدل Beyond0 با صفحه نمایش تخت 5.8 اینچی به عنوان مدل پایه انتخاب شده است . هنوز مشخص نیست که آیا قرار است که قدرت سخت افزاری این مدل ها متفاوت باشد یا خیر و آیا Beyond0 به عنوان ارزان ترین مدل در لیست قرار خواهد گرفت . Beyond1 نیز دارای صفحه نمایش 5.8 اینچی می باشد اما ممکن است یک پنل منحنی بسیار شبیه به گلکسی S9 داشته باشد . Beyond2 نیز جانشین گلکسی +S9 پلاس با صفحه نمایش منحنی 6.2 اینچی خواهد بود .این مدل خاصی است که گفته می شود سیستم دوربین سه بعدی سامسونگ را معرفی کرده است.

اگر اطلاعات موجود در این گزارش دقیق باشد این اولین بار است که سامسونگ سه نوع مختلف از گوشی های پرچمدار خود را ارائه می دهد . این شرکت از سال 2015 دو مدل گلکسی S6 و S6 اج را عرضه کرد و سپس این نامگذاری و تولید گوشی ها تا سال 2017 و ارائه گلکسی S8 و +S8 پلاس ادامه پیدا کرد .

هیچ جزئیات فنی در مورد دوربین سه بعدی سامسونگ در این گزارش ذکر نشده است . انتظار می رود که سامسونگ با ارائه راه حلی از جانب خود پاسخ مناسبی به شرکت هواوی بدهد زیرا این کمپانی چینی اخیرا گوشی P20PRO خود را که دارای دوربین سه گانه است را راه اندازی کرده است .

Huawei ادعا می کند که این تنظیمات ویژگی های عکاسی "سطح عالی" را با سنسور اولیه 40 مگاپیکسلی و سنسور ثانویه 8 مگاپیکسلی ارائه می دهد که توسط سنسور تک رنگ 20 مگاپیکسلی پشتیبانی می شود . تنظیمات تا حد زیادی بررسی های مثبت دریافت کرده است .

علاوه بر تمام این ها موضوع جالب این است که این گوشی گلکسی S10 با دوربین سه گانه با چه قیمتی روانه بازار خواهد شد که احتمالات بر این اساس است که کمتر از 1.000$ دلار نخواهد بود. پس با این اوصاف باید منتظر بمانیم و ببینیم که این گوشی با چنین قیمتی چه ویژگی هایی خواهد داشت که مشتریان را برای خرید آن توجیه کند .

 

منبع : sammobile

لطفا از مطرح کردن سوال از فروشگاه در قسمت نظرات خودداری فرمایید و فقط نظرات خود را در مورد خبر درج نمایید

نام شما:


نظر شما تذکر: کد HTML نشان داده نمی شود

رتبه: بد            خوب

کد زیر را وارد نمایید