سامسونگ سنتر | گوشی گلکسی P30 احتمالا دارای حسگر اثر انگشت روی نمایشگر می باشد

گوشی گلکسی P30 احتمالا دارای حسگر اثر انگشت روی نمایشگر می باشد

 

گوشی گلکسی P30 سامسونگ احتمالا دارای حسگر اثر انگشت روی نمایشگر می باشد

 

انتظار می رود سامسونگ سنسور اثر انگشت روی صفحه نمایش خود را با گلکسی S10 معرفی کند . اگر گزارش های اخیر صحت داشته باشد ، این شرکت قبل از گوشی گلکسی S10 چندین مدل دیگر را هم با این تکنولوژی عرضه خواهد کرد . این برنامه پاسخ سامسونگ در مقابل رقابتی است که با رقبای چینی مانند هوآوی بوجود آمده است که دستگاه هایی را با این تکنولوژی منتشر کرده اند . انتظار می رود که این شرکت یک مدل جدید را با نام Galaxy P در همین راستا و با همین هدف عرضه کند . گلکسی P30 و گلکسی +P30 پلاس ممکن است اولین گوشی هوشمند سامسونگ با یک سنسور اثر انگشت روی صفحه نمایش باشد .

 

گلکسی P30 و +P30 با سنسور اثر انگشت در داخل صفحه نمایش

 

گوشی گلکسی P30 با شماره مدل SM-G6200 ممکن است اولین دستگاه سامسونگ با سنسور اثر انگشت در داخل صفحه نمایش باشد . یک منبع خبر چینی ادعا کرده است که این تکنولوژی در هر دو گوشی P30 و +P30 پلاس تعبیه شده است .

این گوشی ها ممکن است در ابتدا تنها در چین ارائه شود که قبلا هم این روند را برای گوشی های دیگر هم دیده بودیم ، بنابراین اصلا جای تعجبی نیست. سامسونگ می خواهد با رقبای چینی خود در چرخه خانه خود رقابت کند.

انتظار می رود که گلکسی S10 دارای سنسور اثر انگشت فوق العاده اولتراسونیک از کوالکوم باشد . اما این گوشی های سری P قرار نیست به این صورت باشند . آنها احتمالا دارای سنسور اپتیکال اثر انگشت روی نمایشگر به جای زیر صفحه نمایش LCD می باشند . سامسونگ می خواهد که تکنولوژی بسیار قدرتمندی را برای پرچمدار جدیدش رقم بزند .بدین ترتیب قادر خواهد بود تا به زودی این مدل های جایگزین را برای طرفداران آماده عرضه کند تا بتوانند صبورانه منتظر مدل گلکسی S10 باشند .

سامسونگ استراتژی مشابهی با سیستم سه بعدی دوربین دارد . گلکسی A7 جدید اولین گوشی هوشمند سامسونگ با سه دوربین عقب است . سامسونگ گفته است پیش از آنکه پرچمداران را رونمایی کند تصمیم دارد تکنولوژی های بیشتری را به گوشی های رده متوسط اضافه کند . این دقیقا همان چیزی است که در حال وقوع است .

 

منبع : sammobile

لطفا از مطرح کردن سوال از فروشگاه در قسمت نظرات خودداری فرمایید و فقط نظرات خود را در مورد خبر درج نمایید

نام شما:


نظر شما تذکر: کد HTML نشان داده نمی شود

رتبه: بد            خوب

کد زیر را وارد نمایید