سامسونگ سنتر | گلکسی نوت 9 سامسونگ آماده ارائه تا 23 آگوست در اروپا

گلکسی نوت 9 سامسونگ آماده ارائه تا 23 آگوست در اروپا

گلکسی نوت 9 سامسونگ آماده ارائه تا 23 آگوست در اروپا

 

رویداد رونمایی نشده بعدی که در آن سامسونگ قصد دارد که سامسونگ نوت 9 را به نمایش بگذارد، دقیقا در نقطه ای قرار دارد که بر اساس برنامه های قبلی انتظار داریم که فبلت دقیقا پس از معرفی و رونمایی برای پیش فروش قرار بگیرد .

همانطوری که باتوجه به گلکسی نوت 8 که در تاریخ 24 آگوست برای عرضه و فروش قرار گرفته بود ، گلکسی نوت 9 نیز پیش بینی شده است که در همان روز اما یک سال بعد به فروشگاه ها و در دسترس عموم برای خرید قرار می گیرد . اگرچه برخی از منابع و زنجیره های تامین گوشی های تایوانی ادعا می کنند که گلکسی نوت 9 در بازار پیشتر از مدل قبلی یعنی گلکسی S9 و گلکسی +S9 پلاس به علت محدودیت ، به بازار عرضه شد .

اپراتورهای اروپایی قبل از 23 آگوست سفارشات گلکسی را دریافت خواهند کرد و هرکسی که در آن زمان سفارش خود را ثبت کند، دستگاه های خود را در 24 آگوست دریافت خواهد کرد،که هم زمان با عرضه گوشی این تلفن نیز خواهد بود .

بنابراین اگر امیدوار بودید که گوشی گلکسی نوت 9 خود را زودتر از زمان موردنظر دریافت کنید ، بهتر است انتظارات خود را تغییر داده .با این حال یک شانس دیگر نیز وجود دارد و آن هم این است که امکان دارد این گوشی در برخی مناطق نظیر کره جنوبی زودتر از زمان تعیین شده وارد بازار شود .

 

منبع : phonearena

 

لطفا از مطرح کردن سوال از فروشگاه در قسمت نظرات خودداری فرمایید و فقط نظرات خود را در مورد خبر درج نمایید

نام شما:


نظر شما تذکر: کد HTML نشان داده نمی شود

رتبه: بد            خوب

کد زیر را وارد نمایید