سامسونگ سنتر | بیکسبی 2.0 در گلکسی NOTE 9 سریع تر عمل خواهد کرد

بیکسبی 2.0 در گلکسی NOTE 9 سریع تر عمل خواهد کرد

 

بیکسبی 2.0 در گلکسی NOTE 9 سریع تر عمل خواهد کرد

 

سامسونگ برای اولین بار درباره Bixby 2.0 در اواخر سال گذشته صحبت کرد و گفت که به روزرسانی مهم بعدی برای دستیار دیجیتال خود ، یک اصلاح جسورانه از پلت فرم Bixby خواهد بود . سامسونگ در حال کار با ایده تبدیل آن از دستیار دیجیتال پایه به یک ابزار هوشمند است .

سه ماه پیش از مدیر اجرایی بخش تلفن همراه سامسونگ ، DJ Koh شنیده بودیم که کمپانی سامسونگ قصد دارد که دستیار صوتی Bixby 2.0 را به همراه گلکسی نوت 9 مرفی کند . این موضوع در حال حاضر توسط Gray G. Lee ، رئیس مرکز تحقیقات سامسونگ نیز تایید شده است .

 

* دستیار صوتی Bixby 2.0 در گوشی گلکسی Note9 *

در یک کنفرانس مطبوعاتی برای اعلام چشم انداز سامسونگ در بخش هوش مصنوعی Lee تایید کرد که سامسونگ در حال معرفی Bixby 2.0 با گوشی هوشمند پیشرو آن است که در نیمه دوم امسال به نمایش درآمده است .

چشم انداز سامسونگ برای هوش مصنوعی دارای پنج جهت است : کاربر محور بودن، یادگیری همیشگی ، همیشه حاضر و مفید و امن بودن . سامسونگ همچنان امیدوار برای راه اندازی مراکز AI در نقاط مختلف جهان به دنبال ادغام و خرید شرکت های بسیاری برای بهبود بیشتر پلت فرم و تکنولوژی های هوش مصنوعی است.

او جزئیات زیادی در مورد نسخه به روزرسانی شده دستیار صوتی Bixby 2.0 ارائه نداده است ، اما اضافه می کند که ویژگی های زبان طبیعی را بهبود می بخشد و قابلیت افزایش سرعت پاسخ گویی را داشته است. Bixby 2.0 همچنین پایه و اساس بلندگوهای هوشمند سامسونگ است که مطمئنا به شرکت کمک می کند که اکوسیستم را برای دستیار دیجیتال خود گسترش دهد. همچنین سامسونگ Bixby را به انواع دستگاه های الکترونیکی مصرف کننده نیز هدایت می کند.

 

منبع : sammobile


 

لطفا از مطرح کردن سوال از فروشگاه در قسمت نظرات خودداری فرمایید و فقط نظرات خود را در مورد خبر درج نمایید

نام شما:


نظر شما تذکر: کد HTML نشان داده نمی شود

رتبه: بد            خوب

کد زیر را وارد نمایید