سامسونگ سنتر | S10 سامسونگ در دو سایز صفحه نمایش و جابه جایی اسکنر عنبیه چشم

S10 سامسونگ در دو سایز صفحه نمایش و جابه جایی اسکنر عنبیه چشم

 

گلکسی S10 سامسونگ در دو سایز صفحه نمایش و جابه جایی مکان اسکنر عنبیه چشم

 

سامسونگ اسکنر عنبیه چشم را با گوشی بد طالع Note7 معرفی کرد و از آن در پرچمداران بعدی نیز به عنوان گزینه اضافه برای عملکرد تشخیص چهره سامسونگ که پکیج اسکن هوشمند نامیده می شود استفاده کرده است . این اسکن سه بعدی هیچ شباهتی به ایفون X و چند گوشی اخیر مانند Appo FindX یا Xiaomimi & Explor Edition ندارد و بر اساس گزارش هایی از صنعت کره ای به نظر می رسد که سامسونگ این اسکنر را برای گلکسی S10 حذف کند.

نکته این است که سامسونگ ادعا می کند که بعد از اینکه تمامی تلاششان را از زمان رونمایی Note9 در تابستان ( حتی بعد از تلاشی که برای S8 کردند و موفق نشدند ) ، S10 اولین گوشی سامسونگ با اسکنر واقعی درون صفحه نمایش خواهد بود . به  علاوه ،سامسونگ در حال کار بر روی کاهش ضخامت ماژول اسکنر 3D چهره اختصاصی برای گوشی گلکسی S10 می باشند و اگر موفق شود ، سیستم مبتنی بر دوربین سلفی فعلی و اسکنر عنبیه را منسوخ خواهد کرد .

با این وجود، جذاب ترین بخش از کل این نشریه، این واقعیت است که تامین کنندگان صفحه نمایش گلکسی S10 را در دو سایز 5.8 و 6.3 اینچی تولید کرده اند ، بنابراین سامسونگ تقریبا با طرح فعلی S9 و +S9 پلاس ادامه می یابد ، اما ممکن است حتی فلش ها را کوچک تر کند یا حاشیه های دیگر را بری افزایش نسبت صفحه نمایش به بدنه نسبت به S9 افزایش دهد که در عین حال کاملا جمع و جور است .

گلکسی S10 آنقدر جذاب طراحی شده است که انتظار کشیدن برای رونمایی آن بسیار دشوار می باشد .

 

منبع : phonearena

لطفا از مطرح کردن سوال از فروشگاه در قسمت نظرات خودداری فرمایید و فقط نظرات خود را در مورد خبر درج نمایید

نام شما:


نظر شما تذکر: کد HTML نشان داده نمی شود

رتبه: بد            خوب

کد زیر را وارد نمایید