سامسونگ سنتر | بزرگترین مدل گلکسی S10 با دوربین 16 مگاپیکسل و زاویه دید گسترده

بزرگترین مدل گلکسی S10 با دوربین 16 مگاپیکسل و زاویه دید گسترده

 

بزرگترین مدل گلکسی S10 با دوربین 16 مگاپیکسل و زاویه دید گسترده

 

پس از انتشار Huawei P20Pro در اوایل امسال ، گزارش های اخیر نشان داد که سامسونگ یک استراتژی مشابه را با استفاده از یک دوربین جدید سه بعدی در بزرگترین مدل گلکسی S10 خود در سال آینده به کار خواهد گرفت . با وجود این آشکارسازی ، هیچ جزئیاتی در مورد سنسورهای واقعی ذکر نشده است. اما امروز به لطف یک گزارش تازه منتشر شده ، اطلاعات بسیار کامل تری به دستمان رسیده است .

اگرچه انتظار می رود که این بزرگترین گوشی هوشمند تحت نام گلکسی +S10 پلاس به فروش برسد ، سامسونگ در حال حاضر این مدل را تحت نام "Beyond2" توسعه می دهد . این دستگاه ، بر اساس منبع گزارش شده دارای دوربین 12 مگاپیکسلی می باشد و شامل همان ویژگی های متغیر دیافراگم که در اوایل امسال برای گلکسی S9 عرضه شد می باشد ; در نتیجه کاربران می توانند باتوجه به شرایط متفاوت نوری بین گشادگی  دیافراگم f/1.5 و f/2.5 تغییر حالت دهند .

در حال حاضر، علاوه بر این ادعا می شود که سامسونگ ممکن است با الهام از ال جی با اتصال سنسور اصلی از دوربین 16 مگاپیکسلی با زاویه دید جدید 123 درجه که دارای دیافراگم f/1.9 است بهره خواهد گرفت .

علاوه بر این ، همان طور که در این سیستم نیز رایج است ، این گزارش تایید می کند که سامسونگ قصد ندارد پشتیبانی از فوکوس اتوماتیک یا تثبیت کننده تصویر نوری را با این سنسور در نظر بگیرد . نکته ای که باید در نظر گرفت این است که انتظار می رود لنز تله فوتو که سامسونگ در سال های اخیر از آن استفاده کرده است ، یک بار به شکل یک سنسور 13 مگاپیکسلی که دارای دیافراگم f/2.4 است بازگردد . هنوز مشخص نیست که این دوربین دارای چه میزان زوم اپتیکال خواهد بود .

بر اساس گزارش های اخیر که منتشر شده است دو مدل کوچکتر که "Beyond0" و "Beyond1" نام گذاری شده اند با نصب دوربین  دوگانه عرضه خواهند شد . با این حال ، بر خلاف آخرین پرچمداران سامسونگ ادعا شده است که این شرکت آنها را با یک لنز زاویه دید  ثانویه تجهیز خواهد کرد ، بنابراین دوربین تله فوتو را برای دستگاه های برتر ترجیح می دهد .

باتوجه به اینکه انتظار نمی رود سری بعدی گلکسی های سامسونگ تا قبل از فوریه 2019 عرضه شود باز هم نسبت به درستی این گزارش باید دقت کرد. حتی اگر تمامی این گزارش های اعلام شده صحیح باشند بازهم امکان تغییر برنامه ها از جانب کمپانی سامسونگ وجود دارد.

 

 

منبع : phonearena

 

لطفا از مطرح کردن سوال از فروشگاه در قسمت نظرات خودداری فرمایید و فقط نظرات خود را در مورد خبر درج نمایید

نام شما:


نظر شما تذکر: کد HTML نشان داده نمی شود

رتبه: بد            خوب

کد زیر را وارد نمایید