سامسونگ سنتر | گلکسی A9 Pro 2018 سامسونگ با نام گلکسی A9s عرضه خواهد شد

گلکسی A9 Pro 2018 سامسونگ با نام گلکسی A9s عرضه خواهد شد

 

گلکسی A9 Pro 2018 سامسونگ با نام گلکسی A9s عرضه خواهد شد

 

از چند هفته گذشته ، شایعاتی در مورد دستگاه جدیدی که حول محور گوشی گلکسی A9 Pro 2018 می چرخد بوجود آمده است . این شایعات ، همراه با یک لیست طولانی از ویژگی های دیگر چهار دوربین عقب چهارگانه را برای اولین بار در دنیا به نمایش می گذارد که تا به حال وجود نداشته است . با این حال هم اکنون یکی از منابع صنعتی اظهار داشته است که این گوشی هوشمند با نام گلکسی A9 Pro عرضه نخواهد شد .

در حقیقت ، این گوشی مورد نظر در آینده ای نزدیک به عنوان گلکسی A9s سامسونگ وارد بازار خواهد شد. احتمالا این نام در سراسر آسیا مورد استفاده قرار می گیرد اما ممکن است برای بازارهای اروپا با کمی تغییر ساده تر شود . در پی این اطلاعات باید بگوییم که سامسونگ در حال حاضر هیچ مدل گلکسی A9 را در خارج از آسیا ارائه نداده است .

علاوه بر این اطلاعات جدید ، همچنین تایید شده است که سامسونگ هنوز در حال توسعه دادن یکی دیگر از مدل های سری A می باشد . با این حال، هم اکنون نام تجاری این دستگاه مشخص نشده است. در نهایت ، منبع اصلی این موضوع یعنی phoneArena ، اخیرا اعلام کرده است که گوشی گلکسی P30 شایعه شده در واقع با نام گلکسی A6s راه اندازی و منتشر خواهد شد .

انتظار می رود که سامسونگ گلکسی A9s ، A6s و سومین دستگاه گلکسی A در تاریخ 11 اکتبر به طور رسمی رونمایی گردیده و برای اولین بار در چین قابل دسترسی باشند و بعد از آن بالاخره سامسونگ انتظار دارد که هر سه مدل پرچمدار خود را در بازارهای دیگر نیز عرضه کند .

 

منبع : phonearena

لطفا از مطرح کردن سوال از فروشگاه در قسمت نظرات خودداری فرمایید و فقط نظرات خود را در مورد خبر درج نمایید

نام شما:


نظر شما تذکر: کد HTML نشان داده نمی شود

رتبه: بد            خوب

کد زیر را وارد نمایید