سامسونگ سنتر | عرضه گلکسی A90 با دوربین 48 مگاپیکسل فقط در چین

عرضه گلکسی A90 با دوربین 48 مگاپیکسل فقط در چین

 

 

عرضه گلکسی A90 با دوربین 48 مگاپیکسل فقط در چین

 

 

مدت بسیار طولانی است که سامسونگ گوشی های سری جدید  A را که شامل مدل گلکسی A90 نیز می شود، قرار است در اواخر امسال عرضه کند . طبق گزارش های اخیر ، نمایشگر این گوشی احتمالا بدون شکاف و بریدگی خواهد بود . همچنین انتظار می رود که دوربین این گوشی دارای مکانیزم چرخشی و اسلایدینگ باشد .

برخی از اطلاعات دیگر در مورد این دستگاه خارج از چین ظاهر شده است. ادعا شده است که گلکسی A90 قرار است به یک دوربین 48 مگاپیکسلی مجهز شود و در ابتدا فقط در چین موجود خواهد بود.

 

* مدیریت گلکسی A90 سامسونگ توسط تیم چین *

 

امروز Ice Universe توئیت کرده است که طراحی گلکسی A90 سامسونگ به طور مستقل توسط تیم چین مدیریت می شود . همچنین ادعا می شود که این دستگاه تنها در بازار چین فقط برای مدت کوتاه عرضه خواهد شد . بنابراین ممکن است سامسونگ گوشی گلکسی A90 را در بازارهای دیگر نیز پخش کند .

شایعاتی که در مورد مکانیزم دوربین منحصر به فرد با ویژگی های خاص برای این گوشی از قبل شنیده بودیم هنوز هم وجود دارند . .ویژگی هایی مانند مکانیزم دوربین چرخشی چیزی نیست که قبلا هم در دستگاه های گلکسی دیده باشیم . گوشی گلکسی A90 احتمالا دارای یک دوربین خواهد بود که قابلیت استفاده به عنوان دوربین جلو و عقب را به طور همزمان خواهد داشت . برای استفاده از دوربین کاربر نیاز است که دوربین را بیرون آورده و آن را در جهت دلخواه بچرخاند . هیچ جزئیات فنی در مورد سنسور 48 مگاپیکسلی ارائه نشده است . سامسونگ سنسور 48 مگاپیکسلی ISOCELL Bright GM1 را در ماه اکتبر سال گذشته منتشر کرد . این سنسور تصویر 48 مگاپیکسلی با سایز 0.08 میکرومتر در هر پیکسل ، حساسیت نوری برابر با یک حسگر 12 مگاپیکسلی با سایز1.6 میکرومتری پیکسل دارد . سامسونگ تولید انبوه این سنسور را در سه ماه آخر سال 2018 آغاز کرد . این امکان وجود دارد که این حسگر برای گلکسی A90 استفاده خواهد شد .

قبلا درباره رنگ و جزئیات مربوط به ذخیره سازی گلکسی A90 به طور انحصاری توضیح داده بودیم . اطلاعات بیشتر در مورد این گوشی جدید در هفته های آینده منتشر خواهد شد .

 

 

منبع : sammobile

لطفا از مطرح کردن سوال از فروشگاه در قسمت نظرات خودداری فرمایید و فقط نظرات خود را در مورد خبر درج نمایید

نام شما:


نظر شما تذکر: کد HTML نشان داده نمی شود

رتبه: بد            خوب

کد زیر را وارد نمایید