سامسونگ سنتر | چیپست Exynos9820 در حال اجرا بر روی گلکسی نوت9 در Geekbench

چیپست Exynos9820 در حال اجرا بر روی گلکسی نوت9 در Geekbench

 

چیپست Exynos9820 در حال اجرا بر روی گلکسی نوت9 در Geekbench

 

بالاخره گلکسی نوت 9 سامسونگ با چیپست اگزینوس 9820 در درون خود ،در Geekbench رونمایی شد .

می توان حدس زد که به چه چیزی فکر می کنید و آن این است که چرا سامسونگ چیپست اگزینوس Exynos جدید خود را با گلکسی نوت 9 معرفی می کند و چگونه شرکت ، اگزینوس 9820 را برای استفاده در پرچمدار جدید خود آماده می کند ؟ بنابراین اگر لیستی که Geekbench از گوشی های گلکسی نوت 9 که توسط اگزینوس 9820 شارژ می شوند را به درستی نشان دهد ، ممکن است سامسونگ تراشه را با سخت افزار موجود آزمایش کند .

تست SoC جدید با سخت افزار موجود کاملا طبیعی می باشد و حرف X در شماره مدل (SM-N960X) به این معنی است که دستگاه مورد آزمایش در Geekbench یک دستگاه نسخه ی نمایش بود . با این حال، این فهرست ویژه و به خصوص از گلکسی نوت 9 تنها 4 گیگابایت رم دارد و به جای اندروید 8.1 اندروید 8.0 را اجرا می کند .

اکثر جزئیات مانند معماری پردازنده و RAM ، مطابق با گلکسی S8 است . اما امتیازات به دست آنده از گوشی ویژه گلکسی نوت 9 که بسیار بالاتر از گلکسی S9 یا +S9 پلاس که با اگزینوس 9810 راه اندازی شده بود هنوز مشخص نشده است . تفاوت بین بالاترین نمرات برای سری S9 و نوت 9 در سوال و پرسش خیلی زیاد نیست اما این فهرست برخی از اعتبارات را ارئه می دهد . با این حال ، در این لحظه سخت هم هست که تشخیص دهیم چه چیزی درست است و چه چیزی غلط . انتظار می رود که اگزینوس 9820 به دلیل فرآیند 7 نانومتری که بر روی آن تولید می شود کارایی بیشتری داشته باشد، اما در مقایسه با اگزینوس 9810 تنها در سال آینده اعلام خواهد شد زمانی که گلکسی S10 نیز رونمایی گردد .

 

 

منبع: sammobile

لطفا از مطرح کردن سوال از فروشگاه در قسمت نظرات خودداری فرمایید و فقط نظرات خود را در مورد خبر درج نمایید

نام شما:


نظر شما تذکر: کد HTML نشان داده نمی شود

رتبه: بد            خوب

کد زیر را وارد نمایید