سامسونگ سنتر | پتنت های جدید سامسونگ برای گوشی تاشو با صفحه نمایش شفاف

پتنت های جدید سامسونگ برای گوشی تاشو با صفحه نمایش شفاف

 

 

ارائه پتنت های جدید سامسونگ برای گوشی هوشمند تاشو با صفحه نمایش شفاف

 

بسیاری از شرکت های بزرگ و کوچک همگی به طور خستگی ناپذیر در حال تلاش و کار هستند تا اولین گوشی هوشمند تاشو و انعطاف پذیر را به بازار عرضه کنند . طراحی و ساخت صفحه نمایش انعطاف پذیر چالش برانگیزترین بخش توسعه این گوشی هوشمند است و این چیزی است که سامسونگ برای رسیدن به آن سخت تلاش کرده است .

سامسونگ با ارائه چندین پتنت مربوط به موضوع، علاقه مند به توسعه گوشی های هوشمند با قابلیت همگانی شده است . در گذشته نیز بسیاری از این پتنت ها را بررسی کرده بودیم تا دریابیم چگونه سامسونگ می خواهد این تکنولوژی را در گوشی های هوشمند پیش ببرد . مرکز Patently Mobile اخیرا چندین اختراع شرکت سامسونگ را ثبت کرده است که بعضی از آنها دوباره به گوشی های هوشمند قابل انعطاف و تاشو مرتبط می باشد .

* پتنت مربوط به گوشی هوشمند سه گانه *

 

جالب ترین پتنت از کل پتنت های جدید سامسونگ مربوط به گوشی های هوشمند سه گانه می باشد . باتوجه به اینکه چالش تکنولوژی برای کمپانی ها در مورد ساخت گوشی های هوشمند تاشو و انعطاف پذیر از داخل و بیرون فراگیر شده است ، یک گوشی هوشمند سه گانه مطمئنا چالشی جدیدتر خواهد بود که در نهایت نیز اجرایی خواهد شد .

 

یکی دیگر از پتنت های سامسونگ طرح کشویی گوشی هوشمند را که در گذشته نیز دیده بودیم نشان می دهد . با این حال به نظر می رسد که این پتنت بیشتر روی سنسور تغییرشکل و یک کنترل کننده متمرکز شده باشد که با خم کردن صفحه نمایش یک سری از عملکردهای مهم را انجام می دهد . این پتنت همچنین در مورد یک حسگر دستگیره توضیح می دهد که بتواند لمس دست کاربر را حس کند . به نظر می رسد کاربران باید از مناطق خاصی برای گرفتن گوشی هوشمند استفاده کنند .

 

 

 

پتنت اختراع شده توسط سامسونگ شامل یک صفحه نمایشگر ، یک سنسور تغییرشکل پیکربندی شده برای خم شدن صفحه نمایش ، و یک کنترل کننده پیکربندی شده برای کنترل پنل صفحه نمایش می باشد .

 

 

سامسونگ به غیر از گوشی های قابل انعطاف تاشو، مجوز طراحی را برای یک گوشی هوشمند با صفحه نمایش شفاف ارائه داده است . برخلاف گوشی های تاشو ، مزایای صفحه نمایش شفاف بلافاصله مشخص نمی شود اما Patently Mobile به برخی از موارد استفاده AR اشاره دارد .

 

 

لازم به ذکر است که اختراعات مربوط به این گوشی ها بسیار پیچیده تر از تصاویر ارائه داده شده است . گاهی اوقات تصاویر ارائه داده شده تنها برای یک بخش کوچک خاص مانند یک لولا در یک گوشی هوشمند قابل انعطاف می باشد و گاهی نمودار پتنت کل گوشی را نشان می دهد .درک دامنه این اختراعات نیاز به خواندن دقیق از کل پرونده ثبت اختراع محصول می باشد بنابراین توصیه می شود که ارزش نمودار پتنت ها را با بررسی بیشتر حفظ کرد .

 

منبع : sammobile

 

 

لطفا از مطرح کردن سوال از فروشگاه در قسمت نظرات خودداری فرمایید و فقط نظرات خود را در مورد خبر درج نمایید

نام شما:


نظر شما تذکر: کد HTML نشان داده نمی شود

رتبه: بد            خوب

کد زیر را وارد نمایید