سامسونگ سنتر | هدست جدید VR بلوتوث دار سامسونگ به زودی عرضه خواهد شد

هدست جدید VR بلوتوث دار سامسونگ به زودی عرضه خواهد شد

 

هدست جدید VR بلوتوث دار سامسونگ به زودی عرضه خواهد شد

 

هدست VR سامسونگ که +HMD Odyssey پلاس نامیده می شود برای اولین بار با تمامی خصوصیات و ویژگی های اصلی خود در پایگاه اطلاعاتی FCC رونمایی گردید . هدف از ساخت این هدست ایجاد جانشینی برای HDM Odyssey سال گذشته بوده است و این مدل دومین هدست VR سامسونگ می باشد که تابه حال عرضه شده است .

 

 

اگرچه اینطور به نظر می رسد که خبرهایی که قبلا فاش شده بود تمام چیزهایی را که ما در مورد هدست VR آینده سامسونگ می خواستیم بدانیم در اختیار قرار داده بود اما در آخرین گزارش موارد بیشتری نیز به این داستان اضافه کرده است. این دستگاه در وب سایت صدور گواهینامه بلوتوث نیز ظاهر شده است که ویژگی دیگر آن را نشان می دهد .

این سند به جز اینکه دو مدل تحت فرآیند صدور گواهینامه با کدهای مشابه XE800ZBA و XQ800ZBA را رونمایی کرده است اطلاعات بیشتری را در اختیار نگذاشته است . ما قبلا اولین هدست را در وب سایت FCC دیده ایم اما اطلاعات دومین هدست هنوز به طور رمز و راز باقی مانده است. این بدین معنی است که غول کره ای در حال آماده کردن دو نسخه از هدست های خود می باشد و در همین حال که اتصال بلوتوث برای ارتباط مستقیم یک کنترلر بازی یا یک کنترل کننده دیگر با هدست همراهی می شود .

در کل گواهینامه بلوتوث و FCC به راه اندازی هرچه نزدیک تر این هدست اشاره دارد.

 

منبع : gsmarena

لطفا از مطرح کردن سوال از فروشگاه در قسمت نظرات خودداری فرمایید و فقط نظرات خود را در مورد خبر درج نمایید

نام شما:


نظر شما تذکر: کد HTML نشان داده نمی شود

رتبه: بد            خوب

کد زیر را وارد نمایید