سامسونگ سنتر | نسخه آپدیت شده جدید Android Pie برای گوشی های هوشمند سامسونگ

نسخه آپدیت شده جدید Android Pie برای گوشی های هوشمند سامسونگ

 

 

نسخه آپدیت شده جدید Android Pie برای گوشی های هوشمند سامسونگ

 

سامسونگ با عرضه زود هنگام و پیش از موعد تعیین شده نسخه آپدیت شده اندروید Pie گوشی های گلکسی S9 و +S9 پلاس ، هدیه کریسمس خود را به کاربران داده است . این شرکت در حال حاضر اعلامیه ای را برای زمان بندی انتشار آپدیت های اندروید Pie گوشی های خود برای کاربران منتشر کرده است . برای بسیاری از صاحبان دستگاه های سامسونگ زمان طولانی نیاز می باشد تا به جدیدترین نسخه آپدیت شده اندروید خود دست یابند . نسخه به روزرسانی شده اندروید Pie برای دستگاه های سامسونگ در سال جدید خبر بسیار خوبی برای این شرکت خواهد بود .

 

* برنامه به روز رسانی اندورید Pie سامسونگ *

 

قبلا هم در مورد ترتیب دستگاه هایی که اندروید Pie را دریافت می کنند بحث کرده بودیم . اطلاعیه ای که امروز منتشر شده است ،خبر می دهد که بسیاری از دستگاه های مشابه با زمان بندی که احتمال داده بودیم این آپدیت را دریافت خواهند کرد و مابقی  دستگاه ها به ترتیب بعد از آنها مشمول این به روز رسانی خواهند شد . هنوز هم اشاره شده است که گلکسی S9 اندروید Pie را در ژانویه 2019 دریافت خواهد کرد که احتمالا برای گوشی های مشابه خود نیز احتمالا صحت داشته باشد .

باتوجه به شرایط زمان بندی اندروید Pie سامسونگ ، به نظر می رسد که گلکسی S9 قبل از ماه فوریه نتواند اندروید Pie را روی سیستم خود دریافت و نصب کند و در ابتدا سامسونگ وعده داده بود که به روزرسانی در ماه ژانویه سال آینده منتشر شود اما با این حال ممکن است که نسخه unlock شده آن را در ماه آینده دریافت کنید .انواع اپراتور ها ممکن است در فوریه 2019 آن را دریافت کنند . دستگاه هایی که اندروید Pie را دریافت می کنند شامل گلکسی S8 ، گلکسی نوت 8 ، گلکسی A8 ، گلکسی A9 ، گلکسی J4 ، گلکسی Tab S4 و ... می باشند .

گلکسی S7 و S7 edge در این فهرست جای ندارند و تنها دلیل آن این است که این دستگاه ها به روز رسانی بزرگ OS را دریافت کرده اند . اندورید Oreo آخرین و بزرگ ترین به روز رسانی این دستگاه ها بوده است . سامسونگ همچنین اندروید Pie را برای گلکسی S9 و +S9 پلاس در بازارهای اروپای غربی امروزی نیز در نظر گرفته است . این به روز رسانی همچنین برای کسانی که آخرین نسخه بتای اندروید Pie را داشته اند نیز می توانند آخرین نسخه را آپدیت کنند . فایل های سیستم عامل برای دانلود از پایگاه داده ها در دسترس می باشد .

 

 

 

منبع : sammobile

لطفا از مطرح کردن سوال از فروشگاه در قسمت نظرات خودداری فرمایید و فقط نظرات خود را در مورد خبر درج نمایید

نام شما:


نظر شما تذکر: کد HTML نشان داده نمی شود

رتبه: بد            خوب

کد زیر را وارد نمایید